CAMPBELL: JAK NA TAK ŁADNEGO CHŁOPCA GARCIA POTRAFI PRZYJĄĆ CIOS

Ryan Garcia (21-0, 18 KO) udowodnił, że poza ładną buzią ma też ogromne możliwości. Piekielny hak na wątrobę odciął w siódmej rundzie mistrza olimpijskiego, Luke'a Campbella (20-4, 16 KO). Wypowiedzi, punktacja, statystyki - tu znajdziecie wszystko co ważne.

- Mogą nazywać mnie wytworem mediów społecznościowych, mogą mówić co chcą, a ja chciałem udowodnić i pokazać kim naprawdę jestem. Jestem wojownikiem! Nieważne co inni mówią o tobie, możesz być kim tylko zechcesz. A ja chcę być mistrzem i wiedziałem, że nikt mnie nie powstrzyma. Udowodniłem, że jestem wyjątkowym zawodnikiem. Teraz chciałbym zmierzyć się z Gervontą Davisem lub Devinem Haneyem - mówił tuż po ogłoszeniu werdyktu Garcia.

- Jak na tak ładnego chłopca potrafisz przyjąć mocny cios - żartował już w szatni pokonany Campbell, który poszedł z gratulacjami do swojego rywala. - Nikt mnie jeszcze tak mocno nie uderzył jak ty dzisiaj - dodał.

Ogólne statystyki ciosów:
Garcia 94/293 (32%) - Campbell 74/331 (22%)

W tym - sierpy oraz haki:
Garcia 77/176 (44%) - Campbell 51/172 (30%)

Jaby, czyli ciosy proste przednią ręką:
Garcia 17/117 (15%) - Campbell 23/159 (15%)

Po sześciu rundach na wszystkich kartach prowadził nowy obowiązkowy pretendent do pasa WBC wagi lekkiej - 58:56 i dwukrotnie 58:55.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.