Archiwum wiadomości z dnia: 2020-06-10

 
FURY: WALKI Z JOSHUĄ DOGADANE, DZIĘKUJĘ DANOWI KINAHANOWI!

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej, Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) potwierdza dzisiejsze rewelacje Eddie'ego Hearna, promotora czempiona IBF, WBA i WBO Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO). Obóz Fury'ego zawarł z obozem AJ'a porozumienie, Brytyjczycy mają w przyszłym roku stoczyć dwie walki o wszystkie pasy. Przy okazji Fury potwierdził jednak szokujący wątek wokół hitowych pojedynków.

WALKA MASTERNAK vs RADCZENKO NIE W PEŁNI ZAWODOWA

Jak poinformował nas wiceprezes PZB Maciej Demel, ośmiorundowa walka Mateusza Masternaka (41-5, 28 KO) z Siergiejem Radczenką (7-6, 2 KO), do której dojdzie 26 czerwca w Kielcach podczas gali boksu olimpijskiego Suzuki Boxing Night II, nie będzie wliczana do oficjalnych bilansów zawodowych obu pięściarzy.HEARN: FURY I JOSHUA ZAWARLI POROZUMIENIE, ZMIERZĄ SIĘ DWA RAZY

Obozy mistrza świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej, Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO) i mistrza WBC Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) zawarły porozumienie w sprawie dwóch walk między Brytyjczykami. Tak przynajmniej twierdzi promotor AJ'a, Eddie Hearn, który jednak przyznaje, że w sprawie walki o wszystkie pasy królewskiej dywizji do wykonania wciąż jest wiele pracy.


ODSŁONIĘTO PIERWSZE KARTY GALI TYMEX BOXING NIGHT 12

Dwie pierwsze gale w latach 2013-14 Mariusz Grabowski zorganizował w rodzinnych Pionkach na Mazowszu.  Boks zawodowy, dzięki uprzejmości naszych partnerów na czele z Telewizją Polską i Miastem Pionki, wraca tu gdzie zaczynaliśmy. Dziś Tymex jest jedną z najważniejszych grup w kraju  mówi promotor przed galą Tymex Boxing Night 12 w dniu 10 lipca.