Archiwum wiadomości z dnia: 2020-05-16

 TYSON: McGREGOR JEST ZWYCIĘZCĄ WALKI Z MAYWEATHEREM

W sierpniu 2017 roku doszło do pamiętnej walki Floyda Mayweathera z Conorem McGregorem (wyniki sprzedaży PPV - ponad cztery miliony) i wciąż wraca się do niej w dyskusjach o boksie. Ciekawy punkt widzenia na ten pojedynek przedstawił Mike Tyson, który sam niedługo wraca na ring i jest coraz częściej cytowany w mediach.MASTERNAK WRÓCI NA ZAWODOWSTWO?

Mateusz Masternak po odwołaniu turniejów kwalifikacyjnych i przesunięciu igrzysk olimpijskich zastanawia się nad swoją karierą. Na swoim profilu na Instagramie zapytał kibiców o to, gdzie chętniej widzieliby go w najbliższym czasie - czy w boksie amatorskim, czy zawodowym. Większość opowiedziała się za drugą odmianą. Polski pięściarz analizując wyniki ankiety wypowiedział się na temat swojej przyszłości.


CZTERY LETNIE GALE MATCHROOM W OGRODZIE EDDIE'EGO HEARNA!

Szef grupy Matchroom - Eddie Hearn - to postać kontrowersyjna, jednak nie można mu odmówić biznesowego zmysłu i rozmachu w działaniu. Tym razem przeszedł samego siebie i znalazł bardzo efektowne rozwiązanie na organizację wydarzeń bokserskich podczas pandemii koronawirusa. Panie i Panowie, przed Państwem gale w ogrodzie Hearna.