CZTERY LETNIE GALE MATCHROOM W OGRODZIE EDDIE'EGO HEARNA!

Szef grupy Matchroom - Eddie Hearn - to postać kontrowersyjna, jednak nie można mu odmówić biznesowego zmysłu i rozmachu w działaniu. Tym razem przeszedł samego siebie i znalazł bardzo efektowne rozwiązanie na organizację wydarzeń bokserskich podczas pandemii koronawirusa. Panie i Panowie, przed Państwem gale w ogrodzie Hearna.

PROMOTOR WHYTE'A: W SIERPNIU POWIETKIN, W LISTOPADZIE RUIZ? >>>

Tak, dobrze słyszeliście. Posiadłość w Essex pod Londynem, gdzie Hearn spędził wiele lat młodości i gdzie obecnie znajduje się główna siedziba Matchroom, będzie areną zmagań bokserskich. Matchroom zorganizuje ''w ogródku Eddie'ego'' cztery gale w ciągu czterech tygodni, pierwsza czeka nas w połowie lipca i będzie zwieńczona walką mistrzowską - Terri Harper vs Natasha Jonas o pas WBC wagi super piórkowej. Ostatnią imprezą w serii nazwanej ''Matchroom Fight Camp'' będzie natomiast hitowa gala planowana na drugą sobotę sierpnia - Dillian Whyte vs Aleksander Powietkin. Każda z gal będzie się składać z pięciu walk, zostaną oczywiście wdrożone specjalne środki bezpieczeństwa.

Ring zostanie poddany kompleksowej dezynfekcji, obowiązkowe dla trenerów i sędziów będą maski, a limit osób obecnych w posiadłości w czasie danej gali to 90 osób. Nie będzie ring girls i anonsera, dostaniemy za to nowatorską transmisję telewizji Sky Sports, która planuje m.in. użycie dronów.

Testy na koronawirusa dla uczestników gali zostaną przeprowadzone w pobliskim hotelu na kilka dni przed galą, dla mediów powstanie na czas gali specjalna, wydzielona strefa, a konferencje prasowe odbędą się przy pomocy mediów społecznościowych i aplikacji Zoom. 

- (...) Tylko sobie wyobraźcie. Ciepły, letni, wieczór, rozświetlona rezydencja, Canary Wharf (jeden z największych ośrodków biznesowych Londynu - przyp.red.) na horyzoncie i pokaz fajerwerków na niebie. Potem spacer i walka Dilliana Whyte'a z Aleksandrem Powietkinem w moim ogrodzie. Prawdziwa wojna - powiedział Hearn z charakterystyczną dla siebie swadą.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 16-05-2020 10:53:13 
Wygląda jak rajski Eden,a jak tak dalej pójdzie, to za niedługo gale będą organizować na działce.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 16-05-2020 11:02:13 
Mam nadzieję, że jeszcze dziś ten pomysł skrytykuje Arum :)
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 16-05-2020 17:05:37 
Aruma już Dana White tak pocisnął że mu chyba pikawa siadła:P
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.