Archiwum wiadomości z dnia: 2020-03-18

 


ROGER MAYWEATHER: WIĘKSZOŚĆ PISMAKÓW GÓWNO WIE O BOKSIE

Koronawirus uderzył w nas wszystkich, a wczoraj przyszła jeszcze bardzo smutna wiadomość o śmierci Rogera Mayweathera. By nieco poprawić Wam humor - a zarazem oddać mały hołd Rogerowi - przedstawiamy krótką, archiwalną wypowiedź 'Czarnej Mamby', którą wczoraj po raz pierwszy przedstawił kanał Fight Hub TV. To inna wersja słynnego powiedzonka Rogera, który twierdził, że 'większość ludzi gówno wie o boksie'.WIDEO: CENTRUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W SZCZECINIE

W poniedziałek ruszył kolejny nabór do klas sportowych o profilu pięściarskim. W szkole Centrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie, we współpracy z BKS Skorpion Szczecin, swoje umiejętności mogą rozszerzać młodzi adepci pięściarstwa. Wnioski można składać internetowo w Centrum Mistrzostwa Sportowego. A poniżej film promujący tę inicjatywę.


EDDIE HEARN O MOŻLIWOŚCI PRZEŁOŻENIA KOLEJNYCH GAL

Z ostatniej chwili - szef grupy Matchroom, Eddie Hearn ugina się pod presją i coraz częściej przyznaje, że majowe i czerwcowe gale organizowane przez jego grupę (m.in. Usyk vs Chisora 23 maja i Joshua vs Pulew 20 czerwca) mogą zostać przełożone na inny termin z powodu pandemii koronawirusa. Brytyjczyk zabrał również głos w sprawie gal marcowych i kwietniowych oraz na temat przełożonej gali Canelo vs Saunders.