Archiwum wiadomości z dnia: 2020-03-10

 TRENER MAIRISA BRIEDISA OSTRZEGA YUNIELA DORTICOSA

Już za niecałe dwa tygodnie, 21 marca w Rydze Mairis Briedis (26-1, 19 KO) zmierzy się mistrzem świata IBF wagi cruiser Yunielem Dorticosem (24-1, 22 KO) w finale turnieju WBSS. Trener Briedisa, Dmitrijs Siholajs ostrzega Kubańczyka, że jego zapowiedzi zwycięstwa przez nokaut zagrzewają tylko łotewskiego bohatera narodowego do walki.
KORONAWIRUS UDERZA RÓWNIEŻ W BOKS, KOLEJNE IMPREZY ODWOŁYWANE

Epidemia koronawirusa ma wpływ na niemal wszystkie sfery życia. W Europie szczególnie cierpią w tej chwili Włochy. Oprócz wielu innych regulacji prawnych mających na celu zatrzymanie epidemii, we Włoszech bezterminowo zawieszono wszystkie rozgrywki sportowe. Z tego powodu odwołano m.in. planowaną na 27 marca galę Eddie'ego Hearna w Weronie. Problem jest jednak znacznie szerszy.

GŁOWACKI vs OKOLIE 23 MAJA LUB 20 CZERWCA W LONDYNIE?

Szef grupy Matchroom, Eddie Hearn stwierdził, że starcie Krzysztofa Głowackiego (31-2, 19 KO) z Lawrence'em Okolie (14-0, 11 KO) o wakujący pas WBO wagi cruiser odbędzie się 23 maja lub 20 czerwca. Oba terminy oznaczają, że Polak skrzyżuje rękawice z Brytyjczykiem na londyńskiej gali z udziałem gwiazd wagi ciężkiej w walce wieczoru.