GŁOWACKI vs OKOLIE 23 MAJA LUB 20 CZERWCA W LONDYNIE?

Szef grupy Matchroom, Eddie Hearn stwierdził, że starcie Krzysztofa Głowackiego (31-2, 19 KO) z Lawrence'em Okolie (14-0, 11 KO) o wakujący pas WBO wagi cruiser odbędzie się 23 maja lub 20 czerwca. Oba terminy oznaczają, że Polak skrzyżuje rękawice z Brytyjczykiem na londyńskiej gali stojącej pod znakiem hitu wagi ciężkiej.

OKOLIE: JEŚLI ZDOBĘDĘ TYTUŁ, W PRZYSZŁYM ROKU PRZEJDĘ DO WAGI CIĘŻKIEJ >>>

23 maja to bowiem data imprezy, której główną atrakcją będzie pojedynek Aleksander Usyk vs Dereck Chisora, a 20 czerwca mistrz świata IBF, WBA i WBO Anthony Joshua zmierzy się z Kubratem Pulewem, obowiązkowym pretendentem IBF. 

Przypomnijmy, że po niezwykle kontrowersyjnej, czerwcowej walce Głowackiego (obecnie zajmującego pozycję numeru jeden rankingi WBO) z Mairisem Briedisem i długich staraniach strony polskiej, władze WBO nakazały rewanż, ale Łotysz zwakował pas. Okolie (zawodnik Matchroom i posiadacz tytułu mistrza Europy, który zdobył w wygranej przed czasem walce z z Yvesem Ngabu w październiku zeszłego roku) jest natomiast drugi w rankingu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 10-03-2020 19:55:17 
Ja rozumiem zawirowania itp., ale rok przerwy między walkami dobrze nie wrózy. Dla Główki fajnie byłoby pokazać sie na gali AJ'a, większy prestiż. Szkoda tylko że znów na terytorium wroga. Będę mocno kibicował Głowackiemu, ale jakoś nie wierzę że on to wygra, o KO bedzie ciężko a na punkty wiadomo, Okolie dziwny pięściarz do boksowania tym bardziej że Głowacki lubi bijatykę i nie zdeklasuje aż tak Anglika żeby nie pozostawic złudzeń.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 10-03-2020 20:59:17 
Ciężka przeprawa przed Głowackim.
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 10-03-2020 22:22:25 
raz sie udało i na tym koniec
 Autor komentarza: sekundant
Data: 11-03-2020 07:15:40 
Zobaczyłbym jego rewanż z Radczenko, jako rozgrzewka przed wielkimi walkami...
 Autor komentarza: puncher48
Data: 11-03-2020 11:54:40 
Faktycznie trudna walka, nie dość, że na terytorium wroga, to w dodatku Okolie stylowo lubuję się w anty boksie, no ale jak nie teraz to kiedy, tak więc trzymam kciuki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.