RAMIREZ I POSTOŁ ZAPOWIADAJĄ WYSOKĄ FORMĘ NA MAJ

- Jestem gotowy - mówi Wiktor Postoł (31-2, 12 KO), który 9 maja we Fresno w stanie Kalifornia zaatakuje zunifikowanego mistrza WBC i WBO kategorii junior półśredniej, Jose Carlosa Ramireza (25-0, 17 KO).

Pierwotnie pojedynek miał odbyć się 1 lutego w Chinach. Z powodu koronawirusa odwołano jednak imprezę i przeniesiono na maj.

- Byłem na niego gotowy wtedy, będę więc i teraz. Fajnie, że w końcu znamy wszystkie konkrety. Rozpocząłem już obóz przygotowawczy i wszystko idzie póki co zgodnie z planem. Wystąpię na terenie rywala, ale mam już doświadczenie w takich walkach i w ogóle mnie to nie rusza. Zamierzam po raz drugi zostać mistrzem świata - dodał Postoł.

- Występ przed swoimi wiernymi kibicami to wielka sprawa. Po raz drugi szykuję się na Postoła i będę w maju w bardzo dobrej formie. Mój trener Robert Garcia szykuje mnie na każdy wariant i będę przygotowany na wszystko co zaproponuje mi w ringu rywal. Spotkam się z byłym mistrzem świata i na pewno nie ma mowy o jakimkolwiek lekceważeniu przeciwnika. Traktuję go bardzo poważnie - zapewnia Ramirez.

- Postoł to wartościowy pretendent, który zasłużył na swoją szansę. Ramirez z kolei może stoczyć ostatnią walkę w swoich stronach, bo potem czekają go starty w innych miejscach - dodał Bob Arum, promotor tej imprezy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.