Archiwum wiadomości z dnia: 2020-02-20

 KBN 10 W ŁOMŻY: MENDY DLA CZERKASZYNA, AJETOVIĆ DLA STĘPNIA

Jeden z najciekawszych bokserów walczących na polskich ringach, świetny prospekt wagi średniej Fiodor Czerkaszyn (15-0, 10 KO) zmierzy się 7 marca w Łomży z Gambijczykiem Patrickiem Mendym (18-15-3, 1 KO), który w październiku zeszłego roku dał bardzo twardą walkę Robertowi Parzęczewskiemu, przegrywając ostatecznie na punkty. Mendy zastąpił teraz kontuzjowanego Sama Solimana i trzeba powiedzieć, że jest to mocne zastępstwo.


OBSZERNY ZAPIS OSTATNIEJ KONFERENCJI PRZED FURY vs WILDER II

Konferencja prasowa przed sobotnią walką Fury vs Wilder II w Las Vegas zaczęła się przepychanką między Amerykaninem i Brytyjczykiem, a potem nastąpiła prowadzona przez Joe Tessitore'a, podzielona na części rozmowa pełna tego, czego mogliśmy oczekiwać po dwóch barwnych, mistrzowskich osobowościach. Najpierw przedstawiamy Wam wypowiedzi pięściarzy, wkrótce przyjdzie czas na trenerów, którzy również zabrali głos.


OSKAR KAPCZYŃSKI: NIE MIAŁEM ZŁYCH MYŚLI

- Od dwóch lat nie boksowałem, ale nie miałem złych myśli, gdyż napędzają mnie marzenia  mówi Oskar Kapczyński, który 7 marca wystąpi na gali "Tymex Boxing Night 11" w Dzierżoniowie. W 2018 roku wygrał dwie walki, a potem zmagał się z problemami zdrowotnymi, a konkretnie z bicepsem.
CANELO: FURY MUSI STOCZYĆ PERFEKCYJNĄ WALKĘ

Najlepiej zarabiający pięściarz na świecie i lider większości rankingów bez podziału na kategorie, Saul Alvarez (53-1-2, 36 KO) przedstawił swoją opinię na temat wielkiej walki w królewskiej dywizji - Tyson Fury vs Deontay Wilder II - która czeka nas już w najbliższą sobotę w Las Vegas.