Archiwum wiadomości z dnia: 2020-01-15

 


ALEN BABIĆ: ŁOBUZ HRGOVIĆ MYŚLI, ŻE WSZYSCY SIĘ GO BOJĄ

Jak informujemy od dawna, brązowy medalista igrzysk w Rio, Filip Hrgović (10-0, 8 KO) chce zdobyć złoty medal igrzysk w Tokio. Miał wziąć udział w mistrzostwach Chorwacji, potem jednak zmienił plany i wygląda na to, że ostatecznie nie będzie rywalizował w krajowym czempionacie, ale może dostać szansę występu na igrzyskach. Pomysły Hrgovicia ostro krytykuje jego rodak, Alen Babić (3-0, 3 KO).

CONOR McGREGOR: NIGDY W ŻYCIU NIE ROZMAWIAŁEM Z TYSONEM FURYM

Conor McGregor (0-1) powróci w ten weekend do oktagonu, gdzie podczas gali UFC 246 w Las Vegas zmierzy się z Donaldem Cerrone. Występ Irlandczyka zamierza oglądać na żywo Tyson Fury (29-0-1, 20 KO), szykujący się do lutowego rewanżu z Deontayem Wilderem. Według Fury'ego McGregor zaoferował olbrzymowi z Wilmslow wspólne treningi MMA pod swoim okiem, lecz wersja McGregora temu zaprzecza.


BILLY JOE SAUNDERS O WALCE Z CANELO I ZMIANIE TRENERA

Mistrz świata WBO wagi super średniej, Billy Joe Saunders (29-0, 14 KO) jest podobno głównym faworytem do majowej walki z Saulem Alvarezem (52-1-2, 36 KO), ale twierdzi, że do podpisania kontraktu jeszcze daleko. Wyjaśnia również sprawę powrotu do współpracy z Benem Davisonem, z którym współpracował już kilka razy w przeszłości. Davison niedawno rozstał się na płaszczyźnie zawodowej z Tysonem Furym, ale pozostał bezrobotny tylko przez chwilę.