DAVID PRICE CHCE WALKI Z LUCASEM BROWNE'EM W MARCU LUB KWIETNIU

David Price (25-7, 20 KO) przegrał w październiku przed czasem z Dereckiem Chisorą, ale nie składa broni. Celuje w pojedynek z Lucasem Browne'em (29-2, 25 KO), z którym mógł walczyć juz w zeszłym roku, ale Browne przegrał w kwietniu z Davidem Allenem i doszło do lipcowej walki Price vs Allen, wygranej przez Price'a.

- Powrót pod koniec marca lub na początku kwietnia byłby dobrym ruchem. Jeśli chodzi o walkę z Chisorą, to miałem mało czasu na przygotowania, wskoczyłem do tej walki w zastępstwie i nie mogę się zbyt surowo oceniać. Zresztą nawet po dwunastotygodniowym obozie ciężko by było wygrać z Dereckiem. Jego styl mi nie pasuje - powiedział Price i przeszedł do odpowiedzi na wyzwanie, jakie rzucił mu niedawno Michael Hunter, a także do tematu pojedynku z Browne'em.

- Michael Hunter jest mały i zwinny, szczerze mówiąc nie jest idealnym rywalem na powrót dla takiego zawodnika jak ja. Myślę o walce z Lucasem Browne'em. To dobry pojedynek dla nas obu. Mam swoje wady, a Browne, mimo że jest już pod czterdziestce, wciąż chyba byłby faworytem w starciu ze mną, to potężnie bijący zawodnik, a sam jest dosyć ''dziurawy'' i można go trafić swoją bombą. Kibice świetnie się bawią podczas takiej walki - dodał olbrzym z Liverpoolu, brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Pekinie w kategorii superciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 15-01-2020 23:43:00 
Polacy powinni tutaj spróbować walkę Price z Różańskim który po walce z Izu zawiesił rękawice na kołku.
 Autor komentarza: Koko
Data: 16-01-2020 01:30:17 
no na bank Price by się zgodził na walkę z anonimowym Różańskim :D
 Autor komentarza: DTOsman
Data: 16-01-2020 01:33:37 
Z anonimowym Sokołowskim walczył. Fakt, że na odbudowanie ale tu chociaż rekord by mógł zabrać.
 Autor komentarza: Yaponka
Data: 16-01-2020 08:56:02 
Ten za mały tamten zbyt szybki. Nie długo nie wyjdzie do walki z cieniem. Price kocha boks ale boks coraz mniej kocha jego. Kto chce jeszcze oglądać wraka Lucasa?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.