Archiwum wiadomości z dnia: 2019-12-21

 


TRENER DANIELA DUBOIS DOCENIA KYOTARO FUJIMOTO

Jeden z najciekawszych młodych zawodników wagi ciężkiej, potężny Daniel Dubois (13-0, 12 KO) zmierzy się dziś w Londynie z Kyotaro Fujimoto (21-1, 13 KO). Trener Brytyjczyka, Martin Bowers nie chce odmawiać szans Japończykowi, który jest przez bukmacherów i ekspertów skazywany na porażkę.


WAŻENIE PRZED WALKĄ CHARLO vs HARRISON II (WIDEO)

Już dziś w nocy czasu polskiego w kalifornijskim Ontario dojdzie do wyczekiwanego rewanżu między mistrzem WBC wagi junior średniej, Tonym Harrisonem (28-2, 21 KO) i Jermellem Charlo (32-1, 16 KO), któremu Harrison odebrał tytuł w grudniu zeszłego roku. Atmosfera przed drugą walką była bardzo gęsta, pełna gangsterskich aluzji i autentycznej niechęci między zawodnikami.

MCHUNU WYPUNKTOWAŁ WRACAJĄCEGO LEBIEDIEWA

Denis Lebiediew (32-3, 23 KO) już dwa razy kończył karierę, ale nie potrafił pozostać konsekwentny w swoim postanowieniu, wierząc, że namiesza jeszcze coś w limicie kategorii cruiser. Ale ten pomysł chyba raz na zawsze z głowy wybił mu ceniony Thabiso Mchunu (22-5, 13 KO).


MICHAŁ CIEŚLAK: WALKA Z MAKABU NIE SKOŃCZY SIĘ NA PUNKTY!

- Kontrakty wciąż nie są jeszcze podpisane, ale to chyba zagrywka z ich strony, żeby mnie rozkojarzyć i odwrócić trochę od treningów. Ta walka raczej nie zakończy się na punkty - mówi Michał Cieślak (19-0, 13 KO), który 18 stycznia ma zaboksować o wakujący tytuł mistrza świata federacji WBC wagi junior ciężkiej z Ilungą Makabu (26-2, 24 KO).
WYGRANE SMITHA I KELLY'EGO W PHOENIX

Podczas trwającej gali w Phoenix wygrane do swoich rekordów dopisało dwóch znanych angielskich pięściarzy - Josh Kelly (10-0-1, 6 KO) oraz Liam Smith (29-2-1, 16 KO), którzy pokonali odpowiednio Wistona Camposa (31-7-6, 19 KO) i Roberto Garcię (42-5, 25 KO).