Archiwum wiadomości z dnia: 2019-12-08

 
ANTHONY JOSHUA DO ALEKSANDRA USYKA: ZATAŃCZMY KOLEGO

Prezydent federacji WBO, Paco Valcarcel stwierdził po walce Anthony Joshua vs Andy Ruiz Jr II (jej stawką były pasy IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej), że Brytyjczyk ma 180 dni na stoczenie pojedynku z obowiązkowym pretendentem, niedawnym królem wagi cruiser Aleksandrem Usykiem (17-0, 13 KO). Trzeba również pamiętać, że obowiązkowym pretendentem z ramienia IBF jest Kubrat Pulew (28-1, 14 KO). Joshua wyraża chęć walki zarówno z Ukraińcem, jak i z Bułgarem.NA ŻYWO: DRUGI DZIEŃ BOXING DAY 7

Po emocjonującej nocy, czas na ciężką pracę młodych wojowników, a takich zobaczymy na drugim dniu gali 'Boxing Day 7' w Wodzisławiu Śląskim. Różnorodność pojedynków, będzie ucztą dla oka, dla każdego kibica kochającego i rozumiejącego to czym jest boks. Zestawienie walk w rozwinięciu.
TRENER FURY'EGO PODSUMOWUJE WALKĘ JOSHUA vs RUIZ JR II

Trener Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO), Ben Davison pochwalił Anthony'ego Joshuę (23-1, 21 KO) za to, co zrobił we wczorajszej walce z Andym Ruizem Juniorem (33-2, 21 O), ale podkreślił, że Fury jest lepszym bokserem niż AJ. Przypomnijmy, że już w lutym czeka nas walka Fury vs Wilder II, która może wyłonić rywala dla zwycięzcy bitwy w Arabii Saudyjskiej.