Archiwum wiadomości z dnia: 2019-12-04

 


GORĄCZKA PIĄTKOWEJ NOCY W NOWYM SĄCZU

Kolejna edycja 'Bokserskiej Nocy' w Nowym Sączu, gdzie próby zaistnienia w świecie boksu zawodowego dokonuje Jerzy Galara, znany szkoleniowiec pięściarzy amatorskich. W nadchodzący piątkowy wieczór rozpocznie się gala Tadex-Pol Boxing Night - już teraz zapraszamy na bezpośrednią relację z komentarzem redaktorów portalu.

WIELKA GRA O FINAŁ TURNIEJU WAGI CIĘŻKIEJ

Obaj wygrali już po jednej walce, a drugie zwycięstwo zapewni jednemu z nich występ w wielkim finale Turnieju Wagi Ciężkiej. W następną sobotę - 14 grudnia na gali Krystiana Każyszki w Kościerzynie, ulubieniec miejscowej widowni Kacper Meyna (2-0) spotka się z Pawłem Sowikiem (3-3, 1 KO). W drugim półfinale Jakub Sosiński (1-0) zmierzy się z byłym Mistrzem Polski kategorii super ciężkiej Mateuszem Cielepałą (1-1, 1 KO).


WILDER: RUIZ JR MA JOSHUĘ ROZCZYTANEGO

Mistrz WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO) nie spodziewa się w sobotę niczego nowego, jeśli chodzi o rywalizację Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO). Tym samym 'Bronze Bomber' stawia na kolejne zwycięstwo przed czasem 'Destroyera'.

NIKODEM JEŻEWSKI: PRZYSZŁA FAJNA OFERTA OD KUDRIASZOWA

Nikodem Jeżewski (17-0-1, 9 KO) na koniec roku 2019 spotka się z Tamasem Lodim (20-12-2, 17 KO), a już w przyszłym roku powinien zaatakować pas Unii Europejskiej kategorii junior ciężkiej. Do pięściarza promowanego przez Krystiana Każyszkę spływają wciąż bardzo ciekawe oferty. Z Nikodemem porozmawialiśmy o najbliższej przyszłości i jego planach. Zapraszamy!

ANTHONY JOSHUA: TO MARATON, A NIE SPRINT, KLUCZEM JEST KONTROLA

Anthony Joshua (22-1, 21 KO) stanął dziś w Arabii Saudyjskiej twarzą w twarz ze swoim czerwcowym pogromcą, aktualnym mistrzem świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej Andym Ruizem Juniorem (33-1, 22 KO). Brytyjczyk zasygnalizował w rozmowie z telewizją Sky Sports, że musi być gotowy na pełen dystans i że dokonał zmian, które mają mu w najbliższą sobotę zapewnić zwycięstwo w rewanżowym starciu.