Archiwum wiadomości z dnia: 2019-12-03

 
RUNOWSKI: Z PROMOTOREM BABILOŃSKIM ROZPOCZNĘ DRUGIE ŻYCIE

 Z promotorem Tomaszem Babilońskim i trenerem Andrzejem Liczikiem rozpocznę drugie życie pięściarskie  zapowiada Przemysław Runowski (17-1, 3 KO), który wraca na polski ring i już 20 grudnia zaboksuje na gali Friday Boxing Night w Nowym Dworze Mazowieckim.  Ma papiery na światowe ringi  dodaje organizator gali. W głównej walce wieczoru niepokonany Michał Cieślak (19-0, 13 KO) powalczy z Nurim Seferim.WYGRA BOKS

Już w sobotę odbędzie się rewanżowy pojedynek na szczycie wagi ciężkiej między Andy Riuzem Jr (33-1, 22 KO) a Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO). Ich starcie to zdecydowany hit 2019 roku, który generuje olbrzymie zainteresowanie. Takich emocji zdecydowanie nie było podczas ich pierwszego pojedynku.


WACH: WHYTE TEŻ MIAŁ MAŁO CZASU NA TRENINGI

Mariusz Wach (35-5, 19 KO) rzutem na taśmę został zaangażowany do udziału w wielkiej gali boksu zawodowego w Arabii Saudyjskiej, z walką wieczoru Andy Ruiz Jr vs Anthony Joshua. Polak już w sobotę zmierzy się z czołowym ciężkim świata, Dillianem Whyte'em (26-1, 18 KO) i jest w dobrym nastroju przed tą batalią.