Archiwum wiadomości z dnia: 2019-10-28

 


TYSON FURY: W TYM ROKU WALKA W MMA, McGREGOR MOIM TRENEREM

Nieprzewidywalny Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) w najbliższy weekend wystąpi w Arabii Saudyjskiej na gali wrestlingu WWE Crown Jewel, gdzie zmierzy się z Braunem Strowmanem i zarobi kilkanaście milionów dolarów. Brytyjczyk nie zamierza przestać zaskakiwać: ogłosił już, że chce w tym roku połączyć siły z Conorem McGregorem i zadebiutować w MMA.
ADAM BALSKI: JESZCZE O MNIE USŁYSZYCIE

- Jest wokół mnie trochę zamieszania, ale jak każdy, mam czasem lepsze, a czasem gorsze dni. Robię swoje i mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze, a ja będę miał okazję dalej się rozwijać. Jeszcze o mnie usłyszycie, bo stawiam teraz wszystko na boks - mówi Adam Balski (13-0, 8 KO), którego powrót spodziewany jest 30 listopada podczas gali w Zakopanem.

TOP 50 STRON BOKSERSKICH: BOKSER.ORG W CZOŁÓWCE ŚWIATOWEJ

W rankingu 50 najpopularniejszych stron bokserskich na świecie, sporządzonym przez portal WBN na podstawie narzędzi Similarweb, BOKSER.ORG znalazł się w październiku na jedenastym miejscu. Wyprzedza nas tylko siedem stron anglojęzycznych i trzy rosyjskojęzyczne. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy tworzą nasz portal - zarówno redaktorów, jak i czytelników.