JOSH TAYLOR CHCE PEŁNEJ UNIFIKACJI Z RAMIREZEM W NOWYM JORKU

Redakcja, Daily Record

2019-10-28

Ken Buchanan - wielki mistrz wagi lekkiej początku lat 70., to idol Josha Taylora (16-0, 12 KO), który właśnie zunifikował dwa pasy mistrzowskie kategorii junior półśredniej. Dzielny Szkot chce teraz podążyć śladem swojego wielkiego rodaka i wkrótce wystąpić w sławnej Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Taylor zunifikował tytuły IBF i WBA. Dwa pozostałe - WBC i WBO, należą do Jose Carlosa Ramireza (25-0, 17 KO). I właśnie do tej walki będzie dążył Josh.

- Pojedynek o wszystkie cztery pasy w Madison Square Garden, to byłoby coś wspaniałego. I choć boksowałbym teoretycznie na wyjeździe i tak miałbym wielkie wsparcie szkockich kibiców. Chciałbym również zaboksować na Zamku w Edynburgu. To byłoby coś - rozmarzył się Taylor.

- Ramirez powinien uporać się z Wiktorem Postołem, a wtedy będziemy mogli usiąść do rozmów w sprawie walki. Chcemy uczynić z Josha najwspanialszego brytyjskiego mistrza w historii, dlatego będziemy unikać walk, które nam nic nie dają - wtrącił Barry McGuigan, menadżer zawodnika.