ARUM I CRAWFORD CHWALĄ SOBOTNI WYSTĘP SHAKURA STEVENSONA

W ostatnią sobotę Shakur Stevenson (13-0, 7 KO) zdeklasował Joeta Gonzaleza (23-1, 14 KO) i zdobył wakujący tytuł mistrza świata WBO wagi piórkowej. Wicemistrza olimpijskiego i świeżo upieczonego czempiona zawodowego chwalą jego promotor - Bob Arum - i mentor, mistrz świata WBO wagi półśredniej Terence Crawford.

STEVENSON NAJPIERW ODEBRAŁ GONZALEZOWI SIOSTRĘ, TERAZ MARZENIA >>>

- Myślę, ze to był naprawdę wspaniały występ. Shakur w wielu aspektach przypominał leworęczną wersję Floyda Mayweathera - powiedział 87-letni Arum, który był promotorem Mayweathera przez pierwsze dziewięć lat jego kariery.

Przypomnijmy, że w walce z Gonzalezem Stevenson pokazał przede wszystkim znakomitą defensywę. Gonzalez zdołał według statystyk Compubox ulokować w celu zaledwie 10 procent wyprowadzonych ciosów (53 z 494), podczas gdy Stevenson ulokował 24 procent (121 z 510).

- Shakur dobrze wykonał cały plan. Zrobił wszystko, by walka wyglądała na łatwą. Ale taki występ nigdy nie jest łatwy. Shakur pokazał po prostu, że jest na wyższym poziomie tej gry niż rywal. Niesamowicie się rozwija. Staje się coraz silniejszy, mądrzejszy i ostrzejszy w ringu. Kiedy pierwszy raz sparowałem z Shakurem, był tylko dzieciakiem. Ale teraz próbuje podczas naszych sparingów wykonywać akcje, którymi go kiedyś zaskakiwałem. Włącza wciąż nowe elementy do swojego arsenału - dodał Crawford.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: holy
Data: 29-10-2019 09:01:32 
Shakur kontra gervonta davis - jak to widzicie?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.