Archiwum wiadomości z dnia: 2019-06-07

 
'SUPERMAN' STEVENSON W CORAZ LEPSZEJ FORMIE: JESTEM GOTOWY!

Coraz lepsze wieści napływają na temat stanu zdrowia Adonisa Stevensona. Pochodzący z Haiti Kanadyjczyk walczył niedawno o życie po grudniowej walce z Aleksandrem Gwozdykiem, w której stracił pas WBC wagi półciężkiej. Teraz wygląda jednak na to, że czempion zdołał nie tylko wybudzić się przy pomocy lekarzy ze śpiączki farmakologicznej, ale także szybko odzyskać sprawność umysłową.JULIAN WILLIAMS PODEJRZEWA BRACI CHARLO O DOPING

Świeżo upieczony mistrz świata IBF i WBA wagi junior półśredniej, Julian Williams (27-1-1, 16 KO) sugeruje od pewnego czasu, że jego dawny pogromca, Jermall Charlo (28-0, 21 KO) wspomaga się dopingiem, podobnie zresztą jak brat Jermalla, Jermell Charlo (31-1, 15 KO). Bracia w zeszłym roku nie stawili się na jedną z kontroli agencji VADA i budzą poważne kontrowersje.


GARY RUSSELL JR vs TUGSTSOGT NYAMBAYAR 3 SIEPRNIA?

Jak donoszą media mongolskie, 3 sierpnia może dojść do bardzo ciekawej walki - starcia o pas WBC wagi piórkowej, który znajduje się w posiadaniu Gary'ego Russella Juniora (30-1, 18 KO). Amerykanin miałby się zmierzyć z wicemistrzem olimpijskim z Londynu, numerem jeden rankingu WBC Mongołem Tugstsogtem Nyambayarem (11-0, 9 KO).