Archiwum wiadomości z dnia: 2019-03-13

 


NATALIA MARCZYKOWSKA ZA BURTĄ MME

Trwa rywalizacja o medale w europejskim czempionacie zaplecza seniorskiego boksu. Po przekonujących zwycięstwach czas na gorycz przegranej. Na placu boju, z grona biało-czerwonych, pozostały jedynie dwie zawodniczki z jednego klubu - Radomiak Radom. Trzymamy kciuki za kolory medali!WIDEO: TRENERZY ZE SZCZECINA I WARSZAWY ZAPRASZAJĄ

Największy ośrodek szkoleniowy w Szczecinie, jest na topie, bo ma potwierdzenie w wynikach sportowych swoich jak i przyjezdnych wychowanków, którzy w pięściarskiej kuźni przy ulicy Wąskiej 16 szlifują się na przyszłe diamenty dyscypliny. Dołączyła do nich także stolica, która do tej pory pozostawała w głębokich otchłaniach niebytu. Zapraszamy do wysłuchania, krótkich prezentacji.WRACA 'ROCKY' MARTINEZ

Roman Martinez (29-3-3, 17 KO) to trzykrotny mistrz świata kategorii super piórkowej. Po dwóch świetnych walkach z Orlando Salido, w czerwcu 2016 roku dostał straszne lanie od Wasyla Łomaczenki i do tej pory pauzował. Ale nadszedł czas na powrót.


DECYZJA W SPRAWIE WALKI USYK vs POWIETKIN W CIĄGU 48 GODZIN

Dillian Whyte (25-1, 18 KO) i Michael Hunter (16-1, 11 KO) czekają na decyzję w sprawie kolejnej walki Aleksandra Powietkina (34-2, 24 KO). Rosjanin jest wymieniany jako potencjalny przeciwnik króla wagi cruiser Aleksandra Usyka (16-0, 12 KO) w debiucie Ukraińca w wadze ciężkiej, który będzie miał miejsce niemal na pewno w maju w Chicago. Jeżeli jednak Powietkin nie zmierzy się ostatecznie z Usykiem, do gry wkroczą ww. Brytyjczyk i Amerykanin.
NA ŻYWO: KONFERENCJA PRASOWA PRZED GALĄ W FILADELFII

Zapraszamy do oglądania na żywo konferencji prasowej przed galą w Filadelfii, gdzie w najbliższy piątek Maciej Sulęcki (27-1, 11 KO) zmierzy się z Gabrielem Rosado (24-11-1, 14 KO) w bardzo ważnej walce. A poza tym zobaczymy walki wieczoru, czyli starcia Tevin Farmer vs Jono Carroll i Katie Taylor vs Rose Volante i wiele innych ciekawych pojedynków z udziałem tak dobrych pięściarzy jak Danijar Jeleussinow czy Luke Campbell.MALIGNAGGI OBSZERNIE O WALCE Z McGREGOREM NA GOŁE PIĘŚCI

Kilka dni temu informowaliśmy Was, że były dwukrotny mistrz świata Paul Malignaggi podpisał kontrakt z największą federacją walk na gołe pięści - BKFC (Bare Knuckle Fighting Championship). Wczoraj 'Magic Man' ujawnił, że przystąpienie do rywalizacji w nowej formule ma jeden główny cel - pojedynek z Conorem McGregorem. Oczywiście większość kibiców wcześniej przejrzała zamiary Pauliego, ale trzeba przyznać, że starcie dwóch pyskatych eks-mistrzów w BKFC byłoby czymś ciekawym.
FOTORELACJA: SULĘCKI I ROSADO TWARZĄ W TWARZ

W piątkową noc Maciej Sulęcki (27-1, 11 KO) zmierzy się z Gabrielem Rosado (24-11-1, 14 KO) w walce, której zwycięzca zagwarantuje sobie potyczkę o mistrzostwo świata wagi średniej federacji WBO. Dziś obaj panowie po raz pierwszy popatrzyli sobie z bliska w oczy. Prezentujemy Wam krótką fotorelację z dzisiejszej konferencji prasowej.


MME U-22: KACZMARSKA W PÓŁFINALE, PORAŻKI MĘŻCZYZN

Z młodzieżowych mistrzostw Europy U-22, rozgrywanych w rosyjskim Władykaukazie, polscy bokserzy wracają na tarczy. Dziś odpadli ostatni nasi reprezentanci w gronie mężczyzn - Damian Durkacz (Concordia Knurów) w wadze lekkopółśredniej i Piotr Szczukowski (Sako Gdańsk) w półciężkiej. Zwycięstwo odniosła natomiast wczoraj broniąca tytułu Agata Kaczmarska, a wciąż czekamy na wyniki występów Natalii Marczykowskiej i Aleksandry Smuklerz.