TRENER FURY'EGO OD TERAZ RÓWNIEŻ W NAROŻNIKU SAUNDERSA?

Billy Joe Saunders (27-0, 13 KO) rozstaje się z trenerem Dominikiem Ingle. W jego narożniku stanie teraz prawdopodobnie Ben Davison.

Świetny technik boksujący z odwrotnej pozycji, były mistrz świata wagi średniej, 13 kwietnia spotka się w Londynie z Shefatem Isufim (27-3-2, 20 KO). Nie zaczął jeszcze sparingów, ale regularnie tarczuje z Davisonem, wieloletnim kumplem. Zresztą to właśnie Saunder polecił Tysonowi Fury'emu (27-0-1, 19 KO) osobę Davisona, gdy ten wracał do formy po długiej przerwie. Wspólnie doszli do walki o pas WBC wagi ciężkiej, a Fury zremisował z Deontayem Wilderem. Teraz Davison ma zostać również pierwszym trenerem Billy'ego.

Starcie Saundersa z Isufim pierwotnie miało mieć w stawce wakujący tytuł mistrza świata federacji WBO kategorii super średniej, ale panujący dotąd na tronie Gilberto Ramirez, który wkrótce zadebiutuje w wadze półciężkiej, nie zdecydował jeszcze, czy zagości w dywizji półciężkiej na stałe. Dlatego też potyczka Saundersa może mieć charakter rankingowy, a nie mistrzowski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.