Archiwum wiadomości z dnia: 2019-01-29

 


REWANŻ FURY vs WILDER 27 KWIETNIA LUB 18 MAJA!

Rewanż Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO) z Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO) jest już chyba przesądzony. Ma do niego dojść w hali Barclays Center na Brooklynie. Pierwsza walka odbyła się w Los Angeles, a obóz pretendenta nie chciał mieć więcej nic wspólnego z Komisją Sportową Stanu Kalifornia.ARUM: THURMAN NAJLEPSZE LATA MA JUŻ ZA SOBĄ

Wprawdzie Keith Thurman (29-0, 22 KO) odprawił w ostatnią sobotę Josesito Lopeza (36-8, 19 KO) i udanie powrócił na ring po niemal dwuletniej przerwie, jednak zdaniem większości ekspertów spisał się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Według Boba Aruma wszystko dlatego, że trapiony urazami 'One Time' zwyczajnie najlepsze lata ma już za sobą.

DARMANI ROCK WRACA W SWOJEJ FILADELFII

Darmani Rock (13-0, 8 KO) podpisywał kontrakt zawodowy jako wielka nadzieja amerykańskiej wagi ciężkiej. Póki co jednak jest prowadzony bardzo ostrożnie. Kolejny pojedynek ten niespełna 23-letni zawodnik rozegra 8 lutego podczas gali w swojej Filadelfii.


RZADKIEWICZ O LUTOWEJ GALI W POZNANIU I WSPÓŁPRACY ZE SNARSKIM

24 lutego w hali UAM w Poznaniu zorganizowana zostanie gala Boxing Production RCP 3, podczas której w walce wieczoru Timur Kuzachmedow (6-0-2, 2 KO) zawalczy z Michałem Chudeckim (11-3-2, 3 KO). Imprezę zorganizują wspólnie Dariusz Snarski oraz Włodzimierz Rzadkiewicz. Opublikowaliśmy już na naszej stronie rozmowę z popularnym "Snarą", teraz czas na wywiad z Rzadkiewiczem. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.