PROMOTOR FURY'EGO: POZOSTAŁY MAŁE ROZBIEŻNOŚCI, JESTEM OPTYMISTĄ

Rano informowaliśmy Was o tym, że rewanż Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO) z Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO) ma odbyć się 27 kwietnia lub 18 maja w hali Barclays Center na Brooklynie. Frank Warren - promotor Anglika, uważa iż pozostało jeszcze kilka szczegółów do obgadania, ale przyznaje, że w jednym z tych terminów do walki powinno dojść.

- Porozumienie jest blisko. W ostatnich dwóch dniach rozmawiałem z Shelly Finkelem. Jest jeszcze parę spraw do uzgodnienia i jeśli je wyprostujemy, będziemy mogli ogłosić już walkę. Jestem przekonany, że to nam się uda. Obaj pięściarze chcą tego rewanżu, tylko trzeba załatwić te rozbieżności. Tyson poleciał do Ameryki na teren Wildera i został obrabowany z wygranej. Tym razem więc chce być potraktowany uczciwie. Wolelibyśmy doprowadzić do tego rewanżu w Wielkiej Brytanii, zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że większe dochody wykręcimy w Ameryce. Tyson już teraz jest w znakomitej formie i gotowy do drugiej walki - powiedział Warren

Pierwsza potyczka zakończyła się remisem. "Brązowy Bombardier" uratował tytuł World Boxing Council wagi ciężkiej dzięki dwóm nokdaunom, w dziewiątej i dwunastej rundzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bongo
Data: 29-01-2019 20:52:44 
Wlder nigdy jako mistrz sie nie ruszy poza USA
 Autor komentarza: swietypio
Data: 30-01-2019 00:22:36 
za dwie walki z Fury dostanie pewnie tyle co za 40 poprzednich, a od pieniazkow odzwyczaic sie ciezko, wiec jesli przegra to pojedzie do AJ do UK, gdyz kasowo bedzie to najlepsza opcja...co innego jesli Fury tym razem nie wstanie...Niby byl lepszy i jest faworytem rewanzu, ale jednak po ktorejs z takich bab mozna nie wstac, a wilder na pewno min raz trafi w rewanzu. Oby Fury sie regenerowal jak w pierwszej walce, bo jego wygrana w usa to najlepsze co moze sie przytrafic w hw.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.