PROMOTOR FURY'EGO: POZOSTAŁY MAŁE ROZBIEŻNOŚCI, JESTEM OPTYMISTĄ

Redakcja, Daily Mail

2019-01-29

Rano informowaliśmy Was o tym, że rewanż Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO) z Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO) ma odbyć się 27 kwietnia lub 18 maja w hali Barclays Center na Brooklynie. Frank Warren - promotor Anglika, uważa iż pozostało jeszcze kilka szczegółów do obgadania, ale przyznaje, że w jednym z tych terminów do walki powinno dojść.

- Porozumienie jest blisko. W ostatnich dwóch dniach rozmawiałem z Shelly Finkelem. Jest jeszcze parę spraw do uzgodnienia i jeśli je wyprostujemy, będziemy mogli ogłosić już walkę. Jestem przekonany, że to nam się uda. Obaj pięściarze chcą tego rewanżu, tylko trzeba załatwić te rozbieżności. Tyson poleciał do Ameryki na teren Wildera i został obrabowany z wygranej. Tym razem więc chce być potraktowany uczciwie. Wolelibyśmy doprowadzić do tego rewanżu w Wielkiej Brytanii, zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że większe dochody wykręcimy w Ameryce. Tyson już teraz jest w znakomitej formie i gotowy do drugiej walki - powiedział Warren

Pierwsza potyczka zakończyła się remisem. "Brązowy Bombardier" uratował tytuł World Boxing Council wagi ciężkiej dzięki dwóm nokdaunom, w dziewiątej i dwunastej rundzie.