Archiwum wiadomości z dnia: 2019-01-24

 

FEIGENBUTZ: BĘDZIE TRZY DO ZERA / OPALACH: ODBIORĘ MU PAS

W sobotę w Karlsruhe Przemysław Opalach (27-2, 22 KO) stanie przed najtrudniejszym testem w swojej zawodowej karierze, mierząc się w walce o mało znaczący pas GBU z faworytem miejscowej publiczności Vincentem Feigenbutzem (29-2, 26 KO). Niewielu daje naszemu pięściarzowi jakiekolwiek szanse na triumf, ale ten wierzy w sprawienie na trudnym terenie niespodzianki.

TRZY MEDALE SZCZECINIANEK

Polskie pięściarki powróciły z międzynarodowego turnieju kobiet Nations Cup (Sambor). Daria Parada i Wanessa Orczyk przegrały w finałach, a brąz wywalczyła Wiktoria Rogalińska. W Serbii nasze panie zaprezentowały się z dobrej strony, a turniej był jednym z etapów przygotowań do wrześniowych mistrzostw Europy.


IRENEUSZ PRZYWARA - NOWY TRENER REPREZENTACJI POLSKI

Ireneusz Przywara - nowy trener bokserskiej reprezentacji Polski, ma swoją wizję prowadzenia kadry i z optymizmem patrzy w przyszłość. O najbliższych startach, możliwości współpracy z zawodowcami czy Tomku Adamku, z którym trener Przywara długo współpracował, porozmawialiśmy w weekend po zakończeniu Pucharu Polski Seniorów w Człopie. Zapraszamy.

SULĘCKI vs ROSADO 15 MARCA W FILADELFII!

Wygląda na to, że Maciej Sulęcki (27-1, 11 KO) w końcu doczeka się kolejnego ciekawego sprawdzianu. Jak się okazuje, 15 marca w Liacouras Center w Filadelfii nasz 'Striczu' podejmie znanego z dawania świetnych walk, dużo lepszego niż wskazuje rekord Gabriela Rosado (24-11-1, 14 KO).

FONFARA Z RODRIGUEZEM JUŻ OFICJALNIE, CIEKAWY RYWAL DLA AJAGBY

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia i tak oto Andrzej Fonfara (30-5, 18 KO) 9 marca w kalifornijskim Carson skrzyżuje rękawice z Edwinem Rodriguezem (30-2, 20 KO). Główną atrakcją tej gali będzie starcie Shawna Portera (29-2-1, 17 KO) z Yordenisem Ugasem (23-3, 11 KO), a bardzo ciekawy test przejdzie perspektywiczny Efe Ajagba (8-0, 7 KO).