BROOK MOŻE WYSTĄPIĆ W USA, NIE WIADOMO JESZCZE, W JAKIEJ WADZE

Kell Brook (38-2, 26 KO) kolejną walkę stoczy być może w Stanach Zjednoczonych. Nie wiadomo jeszcze, czy w wadze półśredniej czy junior średniej.

- W USA jest dla niego kilka dużych walk. Będzie miał też oczywiście oko na Khana, ale w tej chwili ten pojedynek odchodzi na bok i ruszamy naprzód - powiedział promotor Eddie Hearn.

Pięściarz z Sheffield jest obowiązkowym pretendentem do tytułu WBA w dywizji junior średniej, który dzierży Jarrett Hurd (23-0, 16 KO). Amerykanin jest też jednak mistrzem IBF i to prawdopodobnie do obowiązkowej obrony tego trofeum przystąpi w kolejnym pojedynku.

- Tak, Brook jest pretendentem dla Hurda. Ważną decyzją będzie waga. Zostanie w półśredniej czy przejdzie do junior średniej? Jego dyscyplina jest teraz dużo lepsza, więc jakaś część mnie myśli, że starty w półśredniej są możliwe. Porozmawiamy o tym wkrótce - stwierdził Hearn.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zartan
Data: 24-01-2019 14:39:50 
Brook to kozak ale z Hurdem go nie widzę przez warunki.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 24-01-2019 15:10:25 
Kozak, ale walka z GG zadziałała na niego niczym hamulec ręczny, przez co stracił sporo zdrowia i czego konsekwencją będzie to, iż nie zajedzie tam gdzie by go kiedyś widziano.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.