Archiwum wiadomości z dnia: 2018-11-24

 
WAŻENIE: TISZCZENKO vs MARISCAL (WIDEO)

Jewgienij Tiszczenko (2-0, 1 KO) to mistrz Europy, świata i złoty medalista olimpijski w wadze ciężkiej (-91kg). Dziś w nocy rozegra trzeci zawodowy pojedynek. Jego rywalem będzie dużo cięższy, ale i... dużo mniejszy Christian Mariscal (11-1, 5 KO). Zobaczcie obu panów podczas ceremonii ważenia.
NA ŻYWO: BIAŁE KOŁNIERZYKI - KOBYLNICA 2018

Są różne sposoby na wejście do ringu. Można zostać sędzią, można być zawodnikiem trenującym od młodzika, lub talentem ujawniającym sie dopiero jako młodzieżowiec, ale może warto wstać zza biurka i sprawdzić się jako rekreacyjny pięściarz? Czy jest to możliwe? Okazuje się, że tak. Zapraszamy do oglądania zmagań 'Białych kołnierzyków' prosto z Kobylnicy.


ANDRE WARD I WŁADIMIR KLICZKO ALTERNATYWĄ DLA JOSHUY?

Jeszcze do niedawna wydawało się oczywiste, że jeśli na wiosnę obozy dwóch mistrzów wagi ciężkiej nie dojdą do porozumienia, naturalnym rywalem Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO) będzie Dillian Whyte. Tymczasem promotor championa IBF/WBA/WBO - Eddie Hearn, zakreślił ewentualny scenariusz spotkania z dwoma niespodziewanymi przeciwnikami. O kogo chodzi?