CO, GDZIE I O KTÓREJ OGLĄDAĆ? ŚCIĄGAWKA KIBICA (24 LISTOPADA)

Redakcja, Informacja własna

2018-11-24

To nie będzie może aż tak obfity w relacje sobotnie wieczór jak dwa tygodnie temu, ale i tak jest co oglądać aż do rana. Co, gdzie i o której obejrzeć? Prezentujemy Wam ściągawkę kibica!

Za nami już gala UFC, a przed nami boks zawodowy na najwyższym poziomie. Rozpoczniemy o 22:00 na Polsacie Sport Extra relacją z Monte Carlo, gdzie zobaczycie walki Denisa Lebiediewa z Mike'em Wilsonem w kategorii cruiser oraz Michaela Huntera z Aleksandrem Ustinowem w ciężkiej. Na rozpisce również starcie Yafai vs Gnzalez o pas WBA dywizji super muszej.

Od 3:00 przeniesiemy się na Polsat Sport, a tam transmisja z Atlantic City. W głównym daniu Dimitrij Biwol (14-0, 11 KO) podejdzie do czwartej obrony pasa WBA wagi półciężkiej w konfrontacji z Jeanem Pascalem (33-5-1, 20 KO). Na rozpisce mistrz olimpijski wagi ciężkiej Jewgienij Tiszczenko oraz walka Kuzmin vs Mitchell - również w wadze ciężkiej.

To wszystko jeśli chodzi o transmisje na żywo, ale dla tych, którzy wciąż mają niedosyt, od 4:00 na TVP Sport odtworzenie potyczki Joshua vs Powietkin o pasy IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej. Dobrej zabawy!