Archiwum wiadomości z dnia: 2018-10-17

 


BOKSER-GÓRNIK ROBERT TALAREK: WALKA POD ZIEMIĄ TO MÓJ KLIMAT

- Dobrze czuję się pod ziemią, na co dzień zjeżdżam do pracy w kopalni, więc to mój klimat. Ucieszyłem się, że będę boksował w walce wieczoru w Kopalni Soli  mówi pięściarz-górnik Robert Talarek (21-13-2, 13 KO), który 27 października powalczy z amerykańskim żołnierzem Johnem Rene (12-1-2, 9 KO) na gali 'Underground Boxing Show X im. Wiesława Pazgana' w Wieliczce, organizowanej przez Tomasza Babilońskiego.
LANDOWSKI BOXING NIGHT 'HISTORIA POWRACA'

Najpierw mecz Polska kontra Szwecja, a teraz czas na anglików. Czy to nadchodzi czas odrodzenia polskiego boksu, dzięki ludziom pełnym pasji? Landowski Boxing Night zaprasza na historyczne momenty w klimatycznym miejscu - Hala Gwardii czeka! W stroju z epoki przywita Was Szymon Majewski w roli konferansjera gali.
FOTORELACJA: CANELO I FIELDING TWARZĄ W TWARZ

Saul Alvarez (50-1-2, 34 KO) pierwszą z jedenastu walk pod banderą DAZN za 365 milionów dolarów stoczy 15 grudnia w sławnej Madison Square Garden w Nowym Jorku. Jego rywalem będzie mistrz WBA Regular kategorii super średniej, Rocky Fielding (27-1, 15 KO). Dziś obaj panowie stanęli przed sobą oko w oko, a my prezentujemy Wam krótką fotorelację z tego spotkania.