Archiwum wiadomości z dnia: 2018-10-04

 
CZERKASZYN: TEAM CALLUMA SMITHA CHCIAŁ, ŻEBYM ZOSTAŁ DŁUŻEJ (WYWIAD)

- Media są u mnie oczywiście na drugim planie, bo przede wszystkim trzeba pokazywać dobry boks, dobre walki, żeby nie być napompowanym, a pokazywać umiejętności. Lecz jeśli do tego umiesz porozmawiać, promować siebie, warto to robić. Promocja jest ważna - mówi w dłuższej rozmowie Fiodor Czerkaszyn (10-0, 7 KO), tegoroczny nabytek Knockout Promotions, który w najbliższą sobotę zawalczy na gali w Zakopanem z Bartłomiejem Grafką (21-31-3, 10 KO).


ADAMEK I MILLER OBIECUJĄ DOBRE SHOW

Tomasz Adamek (53-5, 31 KO) oraz Jarrell Miller (21-0-1, 18 KO) spotkali się przed momentem na ostatniej konferencji prasowej promującej sobotnią potyczkę, będącą jednocześnie eliminatorem do pasa WBA Regular wagi ciężkiej. Obaj mówili mało, zapewniając tylko o swojej wysokiej formie.
DOBRY BOKSU W GIERAŁTOWICACH - ZAPOWIEDŹ

Niejednokrotnie amatorscy pięściarze prezentowali swoje umiejętności na ringach przed wielkimi galami, dając naprawdę ciekawe, mocne pojedynki - tego możemy się spodziewać na V Memoriale im. Tadeusza Łady w małej śląskiej miejscowości - Gierałtowice. Jeśli zabraknie czasu to mamy dla kibiców propozycję śledzenia tego wydarzenia na żywo z komentarzem sędziego boksu zawodowego Włodzimierza Kromki.


ANAPA! PEWNE NADZIEJE

Władysławowo. Poznaliśmy składy kadry PZB kadetek i kadetów. Zaplecze wystąpi w mistrzostwach Europy (9-17 października). Na medale trenerzy dają więcej szans dziewczętom. Wypowiedzi i fotorelacja ze zgrupowania w rozwinięciu.