Archiwum wiadomości z dnia: 2018-06-16

 SZYBKA ROBOTA JOYCE'A

Nie napracował się w swoim piątym zawodowym występie wicemistrz olimpijski z Rio de Janeiro Joe Joyce (5-0, 5 KO). Brytyjczyk już w pierwszej rundzie zastopował ściągniętego na ostatnią chwilę Ivicę Bacurina (29-14-1, 18 KO).


NA ŻYWO: EKSTRA LIGA BOKSU OLIMPIJSKIEGO - WAŁBRZYCH

Ekstraliga boksu olimpijskiego to świeża inicjatywa, która już na starcie - po wielu latach przerwy - ma szansę stać się największą ucztą dobrego pięściarstwa w Polsce. Malowniczy Wałbrzych, Galeria Victoria, to miejsce walk najlepszych - ponieważ obie reprezentacje Dolnego Śląska i Wielkopolski, wystawiają najmocniejsze składy. Zestawienie walk w rozwinięciu.
NA ŻYWO: II MIĘDZYNARODOWY PUCHAR KARPAT - STALOWA WOLA

Bezpośredni przekaz z drugiego Międzynarodowego Pucharu Karpat w drugim sezonie na rok 2018. Ciekawe pojedynki debiutantów, amatorów i zaprawionych w dyscyplinie przedstawicieli boksu olimpijskiego, a to wszystko na Podkarpaciu, które jeszcze nie tak dawno przezywało swego rodzaju marazm oferując raptem jeden turniej w roku - teraz mamy dodatkowo sześć cyklicznych. Zapraszamy do oglądania relacji - zestawienie walk w rozwinięciu.