NA ŻYWO: EKSTRA LIGA BOKSU OLIMPIJSKIEGO - WAŁBRZYCH

Ekstraliga boksu olimpijskiego to świeża inicjatywa, która ma za zadanie umożliwić weryfikację poziomu sportowego makroregionów z całej Polski. We malowniczym Wałbrzychu, w Galerii Victoria, będziemy świadkami konfrontacji pomiędzy reprezentantami Dolnego Śląska i Wielkopolski. Organizator imprezy postanowił wysoko zawiesić poprzeczkę organizatorom kolejnych edycji. Jak będą Państwo mogli zobaczyć, rozmach przedsięwzięcia robi ogromne wrażenie. Mamy nadzieję, że widowisko sportowe również będzie stało na bardzo wysokim poziomie, a jest na to szansa, ponieważ obie reprezentacje wystawiają najmocniejsze składy.

Dopiero co zakończyliśmy relację z Międzynarodowego Pucharu Karpat >>>, a już za chwilę zapraszamy Państwa do oglądania i udostępniania relacji LIVE (bezpośredni link https://youtu.be/wMjDhQTSPDo), którą rozpoczniemy studiem o godzinie 17:40.
Punktualnie o 18:00 rozpocznie się gala główna w której zobaczymy osiem pojedynków seniorów, które będą poprzedzone trzema walkami pokazowymi.

Mecz Ekstra Ligi Boksu Olimpijskiego Dolny Śląsk kontra Wielkopolska (16.06.2018) Wałbrzych, al. 1 maja 64, Galeria Victoria.

Kategoria 56kg
Vasyl Iskra vs Michał Misterski
Kategoria 60kg
Dominik Dec vs Marcin Hejosz
Kategoria 64kg
Piotr Tobolski vs Karol Łapawa
Kategoria 69kg
Łukasz Niemczyk vs Bartosz Skórka
Kategoria 75kg
Dawid Górtatowski vs Tomasz Nowicki
Kategoria 81kg
Maciej Haba vs Przemysław Kulig
Kategoria 91kg
Vadim Kostiuczok vs Jakub Kasprzak
Kategoria +91kg
Kamil Bodzioch vs Artur Sargsyan

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.