Archiwum wiadomości z dnia: 2018-04-29

 


BOXREC: POLSKIE TOP 20 RANKINGU P4P

Za nami dwie bardzo ważne gale dla układu się w polskim boksie zawodowym - PBN w Częstochowie i poranna na Brooklynie. Rankingi różnych federacji mają to do siebie, że nie są policzalne. Co innego ranking BoxRec. Tu są jasno określone zasady i punktacja, nie można więc zarzucić temu zestawieniu brak obiektywizmu.

WIDEO: WALKA DURKACZ vs SKORUPA (-64kg)

Damian Durkacz (KS Spartan Knurów) niedawno awansował do finału Turnieju Stamma, odprawiając po drodze medalistę mistrzostw świata. Wczoraj natomiast zdobył tytuł Mistrza Polski Seniorów w kategorii -64kg. A przecież dopiero co skończył dziewiętnaście lat. W walce półfinałowej MP 2018 Damian w ekspresowym tempie, bo już w pierwszej rundzie, znokautował Daniela Skorupę. Zobaczcie jednego z naszych ciekawszych chłopaków w akcji!SULĘCKI NIE DAŁ RADY JACOBSOWI

Maciej Sulęcki (26-1, 10 KO) zawalczył być może najlepiej w całej karierze, ale niestety okazało się to zbyt mało by pokonać świetnego Daniela Jacobsa (34-2, 29 KO). Po interesujących dwunastu rundach Amerykanin zwyciężył jednogłośnie na punkty.


RUSZYŁA EKSTRALIGA - CIEKAWE POMYSŁY

W Polsce od pewnego czasu trwa rywalizacja w ekstralidze boksu olimpijskiego. Zapraszamy do obszernej rozmowy z koordynatorem projektu z jednocześnie trenerem Marcinem Stankiewiczem: - Pragniemy korzystać z najlepszych wzorców, dlatego najwyższy czas na nową jakość! Aby spopularyzować wydarzenie organizatorzy wdrażają w życie coraz więcej sprawdzonych metod.WIDEO: ZWYCIĘSTWO DIRRELLA, UDANY POWRÓT LUBINA

Anthony Dirrell (32-1-1, 24 KO) - były mistrz WBC kategorii super średniej, pokonał nad ranem Abrahama Hana (26-4-1, 16 KO). Poniżej prezentujemy Wam skrót tej potyczki. Podczas gali w El Paso udanie po porażce powrócił też Erickson Lubin (19-1, 14 KO), który zastopował w czwartym starciu Silverio Ortiza (37-22, 18 KO).