MAŁE PIĘŚCI: PIOTROWSKY (WYNIKI KONKURSU)

Fanatycy pięknej porażki nie zawiedli: konkurs dotyczący ''Piotrowsky'ego'' >>> przyniósł morze odpowiedzi, jednak tylko trzech czytelników odpowiedziało poprawnie na wszystkie pytania. Byli to: Roman Wojewoda, astarte i Taki Adam, których niniejszym ogłasza się laureatami nagród - oficjalnych koszulek i plakatów, a także innych bezcennych gadżetów związanych z filmem. Salut wariaty! Adresy do wysyłki wrzucajcie na maila bilunski.jakub@gmail.com lub w wiadomościach na fb >>> PROFIL FILMU i czekajcie na kolejne wiadomości o arcydziele Biegańskiego. 

P.S. Kilka słów o prawidłowych odpowiedziach. Pierwszym filmem Marcina B. był ''Artysta'', spotkanie legend śląskiego boksu miało miejsce w zabrzańskiej restauracji ''Balaton'', a pies Jana Hajdugi jest jamnikiem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

Biłuński zadebiutował na łamach Bokser.org w czerwcu 2011 roku. W ciągu dwóch lat stworzył cztery autorskie cykle: "Artyści ringu", "Boxiana", "Styl robi walkę" i "KSB". Prezentował charakterystyczny styl, który często polaryzował opinie czytelników. Obecnie Biłuński tworzy reportaże dla wydawnictwa Ebr.

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: astarte
Data: 22-04-2018 21:06:52 
GRATULACJE I WIELKIE DZIEKI!

CZESC I CHWALA BOSKIEMU GENIUSZOWI, PANU REDAKTORU JAKUBU BILUNSKIEMU! XD
 Autor komentarza: TomHorn
Data: 23-04-2018 03:28:47 
Gratulacje dla zwycięzców.

Kurde, liczyłem na kilka słów o epickiej walce Adamka. :( No ale, jak to mówią, co ma wisieć nie utonie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.