MAŁE PIĘŚCI: PIOTROWSKY (KONKURS)

Wszystkich koneserów prawdziwych porażek zachęca się do udziału w konkursie dotyczącym filmu ''Piotrowsky'' (reż. Marcin Biegański), którego wersję super short >>> mogliście oglądać w zeszłym tygodniu. O ''Piotrowskym'' pisało się na łamach Bokser.org - i nie tylko - bardzo dużo, nie trzeba już tłumaczyć, dlaczego obcujecie z dziełem wybitnym. Crème de la crème młodej Polski od dawna się nim jara. Czas zatem na pytania zasadnicze:

1) Jaki tytuł nosi pierwszy film reżysera ''Piotrowsky'ego''?

2) W jakiej restauracji doszło do spotkania legend śląskiego boksu podczas kręcenia ''Piotrowsky'ego''?

3) Jakiej rasy jest pies Jana Hajdugi, pierwszego trenera Piotrowsky'ego?

Odpowiedzi na powyższe pytania wysyłajcie na maila [email protected] lub w wiadomościach na fb >>> PROFIL FILMU

Nagrodami są oficjalne koszulki i plakaty ''Piotrowsky'ego'', a także inne bezcenne gadżety związane z filmem. Ta wojna się nigdy nie skończy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

Biłuński zadebiutował na łamach Bokser.org w czerwcu 2011 roku. W ciągu dwóch lat stworzył cztery autorskie cykle: "Artyści ringu", "Boxiana", "Styl robi walkę" i "KSB". Prezentował charakterystyczny styl, który często polaryzował opinie czytelników. Obecnie Biłuński tworzy reportaże dla wydawnictwa Ebr.

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Callisto
Data: 15-04-2018 23:13:42 
Dzieki, ale nie.
 Autor komentarza: astarte
Data: 16-04-2018 10:05:54 
obejrzalem wersje super short, dalem lajka na fejsbuku materialowi filmowemu, z otwarta buzia sluchalem pana redaktora w trakcie ogladania. mam nadzieje, ze zdobylem dobre informacje. zabieram sie za maila z odpowiedziami :-)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.