Archiwum wiadomości z dnia: 2018-04-13

 

OLDBOY BOKS KROK VOL.4

Oldboye wylądowali w samym centrum Śląska, pod Katowickim Spodkiem. Co się będzie działo? Raczej warto przyjść i sprawdzić, a może zdecydować się na start! Jednego jesteśmy pewni, dobra zabawa z boksem gwarantowana, a na podsumowanie w walce wieczoru wystąpi Muzyk w walce ze Spawaczem. Informacje w rozwinięciu.
NA ŻYWO: XII LANDOWSKI BOXING NIGHT

Historyczne miejsce znów zatętni pięściarskim życiem! Hala Gwardii otwiera swe podwoje dla kibiców. Zapraszamy na dwunastą edycję Landowski Boxing Night i mecz przedstawicieli boksu olimpijskiego drużyn z Polski i Szwecji. Podczas relacji możemy liczyć na ciekawych gości przed naszymi kamerami w trakcie całej gali. W roli ring anonsera niezrównany koneser boksu: Szymon Majewski.
HAYE O POWROCIE FURY'EGO: UWIERZĘ, JAK ZOBACZĘ

Obopólna niechęć Davida Haye'a (28-3, 26 KO) i Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO) nie jest żadną tajemnicą. W przeszłości 'Hayemaker' dwukrotnie wycofywał się z potyczki ze swoim rodakiem, zanim jeszcze olbrzym z Manchesteru sięgnął po tytuł mistrza świata wagi ciężkiej. Wczoraj Tyson ogłosił oficjalnie swój powrót 9 czerwca, ale David podszczypuje. - Uwierzę, jak zobaczę.