Archiwum wiadomości z dnia: 2018-04-12

 DEONTAY WILDER WSKAZAŁ NAJWIĘKSZEGO TWARDZIELA, Z JAKIM RYWALIZOWAŁ

Deontay Wilder (40-0, 39 KO) znokautował każdego zawodnika, z którym miał do czynienia na ringach zawodowych. Od blisko czterdziestu miesięcy zasiada na tronie federacji WBC w wadze ciężkiej. Przyjął już kilka mocnych ciosów, ale to rywale padali ostatecznie po jego bombach. Kogo 'Brązowy Bombardier' wspomina najgorzej? Czyli - inaczej mówiąc, kto był dla niego najtrudniejszym przeciwnikiem?ADAM BALSKI: TO MOJE PRZYSŁOWIOWE PIĘĆ MINUT, POKONAM GRACZEWA

Za dziewięć dni Adama Balskiego (11-0, 8 KO) czeka teoretycznie najtrudniejsza przeprawa w karierze w osobie cenionego Denisa Graczewa (16-6-1, 9 KO). Rosjanin ma na rozkładzie tak uznane marki jak Ismail Sillach (TKO 8) czy Zsolt Erdei (PKT 10). W Częstochowie będzie rywalizował z pięściarzem z Kalisza o wakujący pas Międzynarodowego Mistrza Polski kategorii junior ciężkiej.


FOTORELACJA: JACOBS SZYKUJE SIĘ NA SULĘCKIEGO

Już za dwa tygodnie Daniel Jacobs (33-2, 29 KO) podejmie w hali Barclays Center na Brooklynie naszego Maćka Sulęckiego (26-0, 10 KO), a inny miejscowy zawodnik - Jarrell Miller (20-0-1, 18 KO), spotka się z Johannem Duhaupas (37-4, 24 KO). Dziś obaj pięściarze z Brooklynu odbyli trening medialny. Oto krótka fotorelacja.DANIEL JACOBS: SULĘCKI JEST DUŻY I SILNY, ALE MA SWOJE WADY

Już za dwa tygodnie znakomity Daniel Jacobs (33-2, 29 KO) podejmie w hali Barclays Center na Brooklynie naszego Maćka Sulęckiego (26-0, 10 KO). Sławny Amerykanin jest wyraźnym faworytem bukmacherów, ale docenia klasę Polaka i przygotowuje się na wojnę. Przypomnijmy, że lepszy z tej dwójki nabędzie status oficjalnego pretendenta dla Giennadija Gołowkina (37-0-1, 33 KO) z ramienia federacji WBA.
FURY: WYBOKSUJĘ JOSHUĘ W PIERWSZYCH RUNDACH, A POTEM GO ZNOKAUTUJĘ!

- Jeśli dojdzie do naszej walki, wyboksuję Joshuę w pierwszych rundach, a na koniec znokautuję - zapowiada Tyson Fury (25-0, 18 KO), który podczas dzisiejszej konferencji prasowej potwierdził już oficjalnie swój powrót na ring. Dawny król wagi ciężkiej po depresji, problemach z używkami oraz ogromną nadwagą w końcu wziął się w garść, od kilku miesięcy trenuje, a kibice zobaczą go w akcji już 9 czerwca podczas gali w Manchesterze.