FURY: WYBOKSUJĘ JOSHUĘ W PIERWSZYCH RUNDACH, A POTEM GO ZNOKAUTUJĘ!

- Jeśli dojdzie do naszej walki, wyboksuję Joshuę w pierwszych rundach, a na koniec znokautuję - zapowiada Tyson Fury (25-0, 18 KO), który podczas dzisiejszej konferencji prasowej potwierdził już oficjalnie swój powrót na ring. Dawny król wagi ciężkiej po depresji, problemach z używkami oraz ogromną nadwagą w końcu wziął się w garść, od kilku miesięcy trenuje, a kibice zobaczą go w akcji już 9 czerwca podczas gali w Manchesterze.

Nieaktywny od dwóch i pół roku pięściarz związał się kontraktem promotorskim z Frankiem Warrenem. - Joshua tylko wypożyczył moje pasy na krótkie przechowanie - kontynuował charyzmatyczny i kontrowersyjny olbrzym. Bo rzeczywiście każdy z trzech pasów, jakie teraz dzierży Anthony Joshua (21-0, 20 KO), czyli WBA/WBO/IBF, jeszcze nie tak dawno temu były w posiadaniu Tysona. Zanim jednak obaj staną naprzeciw siebie, "Król Cyganów" ma stoczyć najpierw trzy, może nawet cztery walki z innymi rywalami. Tytuł w wersji WBC należy do Deontaya Wildera (40-0, 39 KO).

- Nie będziemy się z niczym śpieszyć. Wszystko małymi kroczkami. Chcemy, by Tyson powrócił do jak najlepszej formy, zarówno fizycznej, jak i mentalnej. To znakomity pięściarz, który po prostu musi wrócić do jak najwyższej formy. A kiedy to się stanie, odzyska tytuły mistrza świata wagi ciężkiej. Zresztą on ich tak naprawdę nigdy nie stracił. Kiedy nadejdzie odpowiedni moment, nacisnę na właściwy guzik i zaatakujemy Joshuę - stwierdził Warren.

- Za mną długi i skomplikowany okres, ale wróciłem odzyskać co do mnie należy, czyli pasy mistrzowskie. Gdy nadejdzie odpowiedni moment, ten osiłek (Joshua) i dziko bijący (Wilder) nie będą dla mnie wielkim wyzwaniem. Nie wierzcie w te bajki, że to są dwaj najlepsi bokserzy wagi ciężkiej. Straciłem już bardzo dużo kilogramów i sparuję po dwanaście rund. Łatwo odzyskam tytuł najlepszego zawodnika na świecie. Joshua to wielki i silny menel, z którym spokojnie sobie poradzę. Walka z Parkerem pokazała, że on nie potrafi boksować z zawodnikami, którzy dobrze poruszają się po ringu. Wyboksuję go w pierwszych rundach, a na końcu znokautuję. On nawet nie bije specjalnie mocno.Gdyby Frank oznajmił mi, że walka odbędzie się w najbliższy weekend, też byłbym na to przygotowany. Pracuję bardzo ciężko i nie byłem chyba jeszcze w tak dobrej formie jak teraz. Będę szybszy i silniejszy niż wcześniej. Mam 29 lat i wchodzę dopiero w najlepszy okres swojej kariery - przekonuje jak zwykle butny i pewny siebie Fury.

TYSON FURY: SERWIS SPECJALNY 'KRÓLA CYGANÓW' >>>

- Wilder jest groźniejszy, bo on może znokautować nawet w ostatniej minucie walki. Ale nie czarujmy się, to również nie jest najlepszy bokser świata. Cieszę się z sukcesu komercyjnego Joshuy. Niech zarabia jak najwięcej, nie należę do tych zazdrosnych. Ale ja tylko na jakiś czas oddałem pasy, wypożyczyłem je i teraz wróciłem, by je odzyskać - zakończył Fury.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 12-04-2018 17:55:31 
"Joshua to wielki i silny menel, z którym spokojnie sobie poradzę."

Hahahahaha i jak tego gościa nie lubić:D

A tak poza tym, to nie dziwię się, że Tyson podpisał kontrakt z Warrenem. U Herna zawsze byłby tylko numerem 2, co nie pasuje do króla Cyganow:D
 Autor komentarza: teanshin
Data: 12-04-2018 18:31:10 
jak wejdzie 9-go do ringu to uwierzę w jego powrót. Póki co to gada tak od dwóch lat, wszystkich wyzywa a sam od tego czasu nic nie pokazał.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 12-04-2018 19:21:51 
Menel to on i hatton
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 12-04-2018 20:15:36 
Ali po przerwie spowodowanej odmowa służby wojskowej na pierwsza walkę wziął cenionego Jerrego Quarry
Tyson po odsiadce w 3 walce walczył o tytuł mistrza świata
Vitalij Kliczko po powrocie walczył od razu o tytuł z Peterem,a „król” Cyganów planuje 4 walki na przetarcie
No kurwa jaja.To nawet Szpilka miał większe cojones
 Autor komentarza: astarte
Data: 12-04-2018 20:43:12 
w walce z AJ'em ten pajac uciekalby po ringu i glaskal joshue lewym. byloby nudniej niz na fury vs kliczko czy tam aj vs parker.

niech go jakis sredniak rozbije, bo szkoda czas marnowac na nudziarza.
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 12-04-2018 21:41:19 
FURY: WYBOKSUJĘ JOSHUĘ W PIERWSZYCH RUNDACH, A POTEM GO ZNOKAUTUJĘ!

A potem się obudzę...

A tak na poważnie to niech Fiury wygra z kimś liczącym się, bo ten jego trashtalk mimo że często śmieszny i wnoszący trochę kolorytu, to już teraz staje się monotematyczny i męczący.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 12-04-2018 22:35:32 
Tyson Fury więcej gada niż robi, ale ja czekam na jego powrót. Uważam go za utalentowanego pięściarza. Jeżeli Furemu uda się wrócić do swojej najlepszej formy, zrzuci rdzę to myślę, że będzie poza zasięgiem każdego innego pięściarza wagi ciężkiej. Walka Furego z Joshuą czy z Wilderem to dla mnie będą mega wydarzenia.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 13-04-2018 00:25:18 
taa watolina....a moze ilsocia ciosow jaka zadal w walce z kliczko? tyle to antek wyrzuci w 2-3 rundy. Oj chcialbym zobaczyc jak fury dostaje ciezkie ko ale z drugiej strony nie chcialbym aby zarobi ogromna kase
 Autor komentarza: holy
Data: 13-04-2018 11:33:06 
Fury a znasz to powiedzenie dobry zwyczaj nie pozyczaj bo mozesz nie doczekać sie zwrotu? hehe
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.