Archiwum wiadomości z dnia: 2018-02-24

 KŁOPOTY HUCZKI Z DEBIUTANTEM

Gdy mierzy się bokser i kickbokser, ten pierwszy powinien teoretycznie górować techniką, ustawieniem nóg, zaś drugi rekompensować swoje braki serduchem. Ale Krystian Huczko (4-1) nie potrafił pokazać swojej wyższości technicznej nad Eliaszem Jankowskim (0-1), choć pokonał nieznacznie bokserskiego debiutanta.
FRED KASSI MOŻLIWYM RYWALEM UGONOHA NA NARODOWEJ GALI BOKSU

Jak już powszechnie wiadomo, 25 maja na stadionie PGE Narodowym w Warszawie ma się odbyć "Narodowa Gala Boksu". Jednym z głównych bohaterów tego wydarzenia będzie czołowy polski pięściarz Izu Ugonoh (17-1, 14 KO), który zdradził, że jego oponentem podczas tej imprezy może być dobrze znany nad Wisłą i szalenie niewygodny Fred Kassi (18-7-1, 10 KO).

21 KWIETNIA REWANŻ MASTERNAKA Z KALENGĄ!

Blisko cztery lata temu spotkali się po raz pierwszy, boksując wówczas o pas WBA kategorii cruiser w wersji tymczasowej. Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) przegrał niejednogłośnym werdyktem jeden do dwóch, ale już 21 kwietnia na ringu w Częstochowie stanie przed szansą rewanżu.TOMASZ ADAMEK: OD TEJ WALKI ZALEŻY MOJA SPORTOWA PRZYSZŁOŚĆ

- Od każdej kolejnej walki zależy moja sportowa przyszłość, ale po jednym treningu Gus Curren stwierdził, że już za tydzień-dwa mógłbym wyjść do ringu, w tak dobrej jestem formie - mówi Tomasz Adamek (52-5, 30 KO). Z kim, gdzie i kiedy zaboksuje były mistrz świata wagi półciężkiej, cruiser i pretendent do pasa WBC w ciężkiej? 'Górala' złapaliśmy dziś w południe i poruszyliśmy kilka ciekawych spraw. Zapraszamy.