Archiwum wiadomości z dnia: 2018-02-10

 


LEPSZE OD CSOMORA W RINGU SĄ 'WALECZKI' NA DANCINGU

W kolejnym pojedynku gali Sferis Knockout Promotion w Nysie niepokonany Łukasz Różański (8-0, 6 KO) zmierzył się z Węgrem Andrasem Csomorem (18-19-2, 14 KO). Akurat przy tym starciu spodziewaliśmy się szybkiego zakończenia i tego oczywiście nie zabrakło. Krótko, zwięźle i na temat - kolejne zawodowe zwycięstwo Różańskiego.


NIEPOKONANY UKRAINIEC ZWYCIĘŻA PODCZAS GALI W NYSIE

W Nysie rozpoczęła się gala boksu zawodowego grupy Sferis Knockout Promotion. W pierwszej walce z telewizyjnej karty Fedir Czerkaszyn (8-0, 5 KO) szybko rozprawił się z Artemem Karasewem (9-33-2, 7 KO), nokautując Rosjanina już w pierwszej rundzie. To debiut Ukraińca na zawodowych ringach na terenie Polski i być może nie był to ostatni występ. Dziś może być z siebie zadowolony.
WASZYM ZDANIEM: GALA W NYSIE

Przed nami emocje bokserskie związane z galą w Nysie. W głównych rolach zaprezentują się dwaj byli mistrzowie świata wagi junior ciężkiej - Krzysztof Głowacki (28-1, 18 KO) oraz Krzysztof Włodarczyk (53-4-1, 37 KO). A to jest temat dla Was - kibiców!29. ZWYCIĘSTWO GŁOWACKIEGO. POLAK NA DESKACH

W pojedynku wieczoru gali Sferis Knockout Promotion w Nysie Krzysztof Głowacki (29-1, 18 KO) skrzyżował rękawice z niepokonanym Siergiejem Radczenką (6-1, 1 KO). Kibice spodziewali się, że popularny "Główka" zdominuje rywala i zakończy walkę przed czasem, ale tak się nie stało. Wręcz przeciwnie - Głowacki w piątej rundzie był w tarapatach i zaliczył deski.


TYLKO TRZY WYGRANE

W meczu reprezentacji seniorek, Białorusinki zanotowały tylko trzy zwycięstwa, ulegając w całym spotkaniu 6-14. Nasze dziewczęta nie zawiodły, dając powody do dumy trenerom Markowi Węgierskiemu, Łukaszowi Butryńskiemu i Tomaszowi Różańskiemu. Wyniki walk w rozwinięciu.


SZYBKA ROBOTA PAWŁA STĘPNIA

Niepokonany Paweł Stępień (8-0, 7 KO) nie bierze jeńców. Zawodnik stajni Sferis Knockout Promotions na trwającej gali w Nysie odprawił z kwitkiem Bensona Mwakyembe (11-4-1, 6 KO) i dopisał do swojego rekordu kolejne zawodowe zwycięstwo. Walka zakończyła się bardzo szybko, bo już w pierwszej rundzie


SULĘCKI Z JACOBSEM JUŻ OFICJALNIE

Możemy to już potwierdzić oficjalnie. Maciej Sulęcki (26-0, 10 KO) stanie 28 kwietnia na Brooklynie przed życiową szansą. Nie będzie to co prawda walka o tytuł, za to - podobnie jak w przypadku starć Gołoty z Bowe'em, ważniejsze będzie to, kto stanie naprzeciw niego. A będzie to wielka gwiazda boksu zawodowego.SPORTOWY TOP CZY FINANSOWY DÓŁ - KULISY ORGANIZACJI

Kuźnia kobiecego boksu - Grudziądz, to tu szlifuje się wiele talentów, choć często marnowanych, to jednak może warto zainwestować w taki ośrodek jakim od ponad dekady jest w centralnej Polsce hala MKS Start z którego wychodzą także zawodnicy reprezentujący barwy kraju na światowych ringach. Porozmawiamy z Kazimierzem Kiczyńskim o kulisach organizacji imprez sportowych w regionie.