Archiwum wiadomości z dnia: 2017-12-13

 
KUDRIASZOW: GASIJEW ZASTOPUJE DORTICOSA I SPOTKA SIĘ Z USYKIEM

Choć Dimitrij Kudriaszow (21-2, 20 KO) dostał srogie lanie od Yuniera Dorticosa (22-0, 21 KO), to stawia go na straconej pozycji w konfrontacji z Muratem Gasijewem (25-0, 18 KO), mistrzem świata federacji IBF. Do Kubańczyka należy pas WBA Regular kategorii junior ciężkiej. Do starcia tych dwóch gigantów dojdzie 3 lutego w Soczi w półfinale elitarnego turnieju World Boxing Super Series.
WIĘCEJ TURNIEJÓW NA MAZOWSZU

W niedzielę finał Złotej Rękawicy Wisły, a my zapraszamy kibiców z Mazowsza na starcia w Radomiu. Zestawienie walk w rozwinięciu - może warto pokibicować młodym zawodnikom, kto wie, a może kiedyś zobaczymy ich na największych imprezach na świecie? Będzie wtedy co wspominać!
JEAN PASCAL: WRÓCĘ TYLKO NA WALKĘ Z GSP

Sierpniowa walka Mayweathera z McGregorem rozbudziła wyobraźnie bokserów na całym świecie. U nas o karierze MMA coś przebąkują Szpilka, Zimnoch czy Masternak, choć mało kto chyba póki co traktuje te spekulacje poważnie (może poza Zimnochem...). Z kolei w Kanadzie na podobny pomysł wpadł Jean Pascal (32-5-1, 19 KO), teoretycznie emeryt od piątkowej nocy.


BUKMACHERZY JUŻ PRZYJMUJĄ ZAKŁADY NA WALKĘ FURY vs JOSHUA

Tyson Fury (25-0, 18 KO) ma już wszystko co najgorsze za sobą i jeśli tylko przejdzie badania medyczne, znów pojawi się między linami. Na tą wiadomość angielscy bukmacherzy już zaczęli przyjmować zakłady na jego ewentualną przyszłoroczną walkę z Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO), który przechwycił dwa z trzech pasów należących swego czasu do Tysona. I w tych pierwszych zakładach AJ jest tylko nieznacznym faworytem.