ROACH: TRZEBA MIEĆ PISTOLET, ŻEBY POKONAĆ ŁOMACZENKĘ

Skoro podwójny mistrz olimpijski był bezradny w walce z Wasylem Łomaczenką (10-1, 8 KO), to kto może pokonać świetnego Ukraińca? Trener Freddie Roach podkreśla, że wygrać z 29-latkiem będzie bardzo trudno.

- Może trzeba by kupić pistolet... - odparł, kiedy padło pytanie o to, co trzeba zrobić, żeby odnieść sukces w konfrontacji z Łomaczenką.

Ukrainiec pokonał w weekend Guillermo Rigondeaux (17-1, 11 KO), który po sześciu rundach zrezygnował z kontynuowania pojedynku.

- Byłem zaskoczony i trochę zawiedziony, kiedy Rigondeaux się poddał. Znowu będzie miał problem, żeby jakaś telewizja pokazywała jego walki. Boksuje z kontry, ma trochę nudny styl, a do tego jeszcze się poddał. Nie wygląda to dobrze - powiedział.

Dodał, że Łomaczenko to w tej chwili być może najlepszy bokser świata bez podziału na kategorie wagowe.

- Przez jakiś czas sądziłem, że najlepszy jest "GGG". Lubię go, to dobry zawodnik, ale w ostatniej walce wypadł trochę gorzej. Być może to Łomaczenkę trzeba umieścić teraz na szczycie. Dał świetną walkę - oznajmił.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 13-12-2017 13:35:43 
Dokładnie Freddie. Jeśli naprzeciw Wasyla, nie stanie piesciarz, który będzie spoooro większy i do tego świetny technicznie, to nikt go nie pokona. Dla mnie już jest numerem jeden. Po 11 walkach na zawodowstwie jest mistrzem 2 kategorii wagowych. Od samego początku walczył z bardzo dobrymi piesciarzami, a w ostatniej walce zdeklasowal innego 2-krotnego mistrza olimpijskiego. Można jeszcze dodać jego 396-1 z amatorki. Poza tym, gdyby Wasyl miał gabaryty pasujące do innych kategorii wagowych, to deklasowalby każdego innego mistrza.
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 13-12-2017 16:43:30 
Dajcie mu Crawforda to nie będzie trzeba pistoletu:)
 Autor komentarza: Tomszczon
Data: 13-12-2017 23:24:32 
Z Crawfordem było by ciekawie,obaj genialni choć amerykanin wydaje się nieco za duży dla Łomy.
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 14-12-2017 00:51:06 
Póki co jedynym zagrożeniem wydaje się T-Bud i już trochę mniejszym Mikey Garcia. Dużych półśrednich nie liczę bo to faktycznie konie w porównaniu z super lekką
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.