Archiwum wiadomości z dnia: 2017-08-21

 
ALGIERI: McGREGOR MOŻE WYGRAĆ RUNDĘ-DWIE, ALE FLOYD GO ZASTOPUJE

Czy jest możliwe, by zawodnik innych sportów walki przyszedł do boksu i z marszu sprawił wielką niespodziankę? Mało kto chyba wierzy, aby Conor McGregor mógł pokonać w najbliższą sobotę wracającego ze sportowej emerytury Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO). Ale zdarzali się tacy, choć potrzebowali dużo więcej czasu na metamorfozę. Ostatnim takim przypadkiem był Chris Algieri (21-3, 8 KO), który najpierw osiągnął wielkie sukcesy w kickboksie, a potem został mistrzem świata wagi junior półśredniej już jako bokser zawodowy.

ROZPISKA SOBOTNIEJ GALI W KAŁUSZYNIE

Odsłaniamy wszystkie karty gali w Kałuszynie, którą w najbliższą sobotę organizuje Marcin Piwek ze stajni Fight Events. W głównym daniu Rafał Jackiewicz (48-17-2, 22 KO) spotka się z innym weteranem, Sebastianem Skrzypczyńskim (12-15-2, 5 KO).MARIUSZ GRABOWSKI O BALSKIM, SIWYM ORAZ GALI W ŁOMIANKACH

Mariusz Grabowski - szef stajni Tymex Boxing Promotion, do końca roku zorganizuje jeszcze trzy gale. Najbliższą - 30 września, w Łomiankach. I właśnie o tej imprezie, ale również Adamie Balskim (10-0, 8 KO) oraz Marcinie Siwym (17-0, 6 KO), porozmawialiśmy przy okazji sobotniej wizyty w Międzyzdrojach, gdzie inny zawodnik Grabowskiego - Damian Wrzesiński, pokonał Tomasza Króla.