MAŁE PIĘŚCI: RAJ DLA GANGSTERÓW (WYNIKI KONKURSU)

Konkurs ''Raj dla gangsterów'' nie przyniósł właściwie żadnych inspiracji. W przeciwieństwie do konkursu z okazji walki Joshua vs Kliczko >>>, czytelnicy nie przedstawili wartościowych komentarzy. Cóż, jak widać walka Mayweather vs McGregor jest uważana przez większość kibiców boksu za niesmaczny cyrk. Czy słusznie? Moim zdaniem tylko częściowo. Zamierzam to udowodnić w tekście, który przeczytacie na łamach ''Małych pięści'' tuż przed pojedynkiem. Mam przy tym ciągle nadzieję, że choć jeden pismak podejmie wyzwanie i spłodzi coś, co będzie można uznać za ''boxing writing''.

Z przyjemniejszych wieści - dostałem maila zatytułowanego ''JEDYNY SŁUSZNY KOMENTARZ KONKURSOWY'' od stałego czytelnika, Jakuba Bańczyckiego. Przesłał on trailer filmu ''Wielkie żarcie'' Marco Ferreriego. Oprócz trailera mail nie zawierał niczego. ''Wielkie żarcie'' jako metafora szaleństwa, jakim stała się konsumpcja walki Mayweather vs McGregor? Myślę, że ten mail jest ciekawy, choć w tekście o walce pójdę zupełnie innym tropem.

Nagrodę za zwycięstwo w konkursie otrzymuje zatem Jakub Bańczycki. Jest nią dowolnie wybrany produkt z oficjalnego sklepu The Money Team (themoneyteam.com >>>) lub z oficjalnego sklepu Conora McGregora (www.conormcgregor.com >>>). Maksymalna wartość produktu: 100 dolarów.

Smacznego!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

Biłuński zadebiutował na łamach Bokser.org w czerwcu 2011 roku. W ciągu dwóch lat stworzył cztery autorskie cykle: "Artyści ringu", "Boxiana", "Styl robi walkę" i "KSB". Prezentował charakterystyczny styl, który często polaryzował opinie czytelników. Obecnie Biłuński tworzy reportaże dla wydawnictwa Ebr.

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Clevland
Data: 23-07-2017 22:53:00 
Dobra nagroda.
Nie to, że wygranemu zazdroszczę bo spełnił wymóg formalny.
Może nie do końca, ale...
Kasa mogła przejść na kolejne wydarzenie bardziej bokserskie niż... no właśnie.
 Autor komentarza: CELko
Data: 24-07-2017 02:10:35 
Jak śmiesz podważać zdanie redaktora?
 Autor komentarza: soulfoodboxing
Data: 24-07-2017 06:01:30 
Wielkie żarcie za wielkie pieniądze
 Autor komentarza: polishqciape
Data: 24-07-2017 09:06:27 
Jakub Bańczycki aka Jakub Biłuński
 Autor komentarza: RSC2
Data: 24-07-2017 15:58:21 
100 dolarów.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.