MAŁE PIĘŚCI: RAJ DLA GANGSTERÓW (KONKURS)

Pojedynek Floyda Mayweathera z Conorem McGregorem wymaga gangsterskiej nawijki. Wydaje się bowiem, że o bohaterach nowej walki wszech czasów napisano już wszystko. Trzeba jednak spojrzeć na nich z innej perspektywy i podnieść poprzeczkę. Każdy publicysta powinien oddać Floydowi i Conorowi należyty hołd, wykrzesać z siebie maksimum w dzień próby. ''Małe pięści'' rzucają wyzwanie wszystkim pismakom w kraju. Pokażcie, co potraficie nawinąć na tych bitach. Dość powtarzania frazesów, ta walka ostatecznie oddzieli ziarno od plew.

Wyzwanie jest również skierowane do czytelników. Wierzę w twórczy dialog z Wami, dlatego zapraszam do komentowania. Czekam na oryginalne opinie dotyczące walki Mayweather vs McGregor. Od refleksji pozasportowych, przez konteksty historyczne, do analiz technicznych - liczy się każdy głos fanatyków. Najciekawsze według mnie inspiracje wykorzystam podczas pisania kolejnej ikony. Jeden z komentujących otrzyma także nagrodę - nie mniej wartościową niż podczas konkursu z okazji walki Joshua vs Kliczko >>> Let’s get ready to rumble! #gangstasparadise

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

Biłuński zadebiutował na łamach Bokser.org w czerwcu 2011 roku. W ciągu dwóch lat stworzył cztery autorskie cykle: "Artyści ringu", "Boxiana", "Styl robi walkę" i "KSB". Prezentował charakterystyczny styl, który często polaryzował opinie czytelników. Obecnie Biłuński tworzy reportaże dla wydawnictwa Ebr.

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: astarte
Data: 02-07-2017 20:50:52 
DZIEKUJE PANIE BILUNSKI 3
 Autor komentarza: martek2
Data: 02-07-2017 21:16:08 
To żadna "walka wszech czasów" tylko biznes wszech czasów, dlatego mam nadzieję, że prawdziwi kibice boksu powstrzymają się od wylewnych analiz.
 Autor komentarza: astarte
Data: 02-07-2017 21:23:32 
jutro, jak tylko zejda ze mnie grzyby nawine jak nalezy. serdecznie pozdrawiam!!!
 Autor komentarza: CJMati
Data: 02-07-2017 21:29:03 
Oto słowo Biłuna
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 02-07-2017 23:13:39 
Daj pan spokoj,panie Jakubie.Nawet dzisiejszy Jonak obilby tego McGregora jak psa
Floyd moze dac sobie zwiazac rece,a i tak wygra...
 Autor komentarza: xionc
Data: 03-07-2017 01:40:37 
Ta walka to bedzie wielka promocja dla boksu! Nawet jesli faworyt jest tak wyrazny, to i tak wydarzenie przyciagnie uwage jak kolejny film o Jamesie Bondzie. :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.