Archiwum wiadomości z dnia: 2017-06-11

 



NA ŻYWO: FINAŁ XLI MTB O CZARNE DIAMENTY

Znany i ceniony w przeszłości największy turniej juniorów w europie - 41 MTB o Czarne Diamenty zaczyna odzyskiwać dawny blask w Rybniku, gdzie przez trzy dni zawodnicy z Polski mogli zmierzyć się z reprezentacjami pięciu krajów. Zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.



PBN 7: ZMIANA RYWALA DLA KRZYŚKA GŁOWACKIEGO

Krzysztof Głowacki (26-1, 16 KO) ma nowego rywala na Polsat Boxing Night 7. Zamiast Amerykanina Briana Howarda będzie nim Turek Hizni Altunkaya (29-0, 17 KO). Wszystko za sprawą problemów wizowych czarnoskórego pięściarza, ale zmiana z pewnością będzie wzmocnieniem karty PBN 7, która odbędzie się już 24 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie.


DROGA DO PBN 7: ODCINEK PIĄTY (WIDEO)

W piątym odcinku Drogi do PBN 7 zobaczyliśmy m.in. sparingi Tomasza Adamka (50-5, 30 KO) z Adamem Kownackim (15-0, 12 KO) i przygotowania Adama Balskiego (9-0, 7 KO). Dowiemy się również o dramatycznej historii z życia jednego z uczestników gali, Łukasza Janika (28-3, 15 KO).




NA ŻYWO: BIAŁYSTOK BOXING SHOW

Zapowiada się ciekawy zestaw walk podczas gali Białystok Boxing Show - zorganizowanej przez najbardziej aktywnego promotora 'ściany wschodniej' Dariusza Snarskiego. Sportowe emocje gwarantowane, tym bardziej, że wystąpią młodzi przedstawiciele boksu olimpijskiego i znani już kibicom zawodnicy zawodowej grupy EKTO Boxing Production - zapraszamy do oglądania transmisji na żywo.


RYAN BURNETT NOWYM MISTRZEM IBF

Wczoraj na ringu w Belfaście mieliśmy do czynienia z jednym z najdziwniejszych werdyktów, albo po prostu z wielką pomyłką i gapiostwem jednego z sędziów. Najważniejsza informacja jest jednak taka, że Ryan Burnett (17-0, 9 KO) został nowym mistrzem świata wagi koguciej federacji IBF.





PODSUMOWANIE GALI BIAŁYSTOK BOXING SHOW

W niedzielę w Białymstoku odbyła się gala organizowana przez grupę EKTO Boxing Production Dariusza Snarskiego. W walce wieczoru Tomasz Mazur (7-1-1, 2 KO) pokonał niejednogłośną decyzją sędziów twardego Andrieja Staliarczuka (11-27-5, 2 KO). Efektowny triumf zanotował Siergiej Werwejko (6-1, 4 KO), a ringową wojnę stoczył Kamil Młodziński (8-1-3, 5 KO).




SERGIEJ WERWEJKO NA KILKA CHWIL PRZED WALKĄ

Wracający po pierwszej porażce w karierze Siergiej Werwejko (5-1, 3 KO) związał się z trenerem Krzysztofem Drzazgowskim i zdecydowanie wzmocnił się fizycznie. Blisko dwumetrowy pięściarz wagi ciężkiej wniósł na wagę 114.9 kg, a w niedzielę sprawdzi się z Łukaszem Zygmuntem (2-6).