BIAŁYSTOK BOXING SHOW

W niedzielę odbędzie się gala "Białystok Boxing Show" organizowana przez grupę EKTO Boxing Production Dariusza Snarskiego. Kibice zobaczą pięć walk boksu zawodowego oraz pojedynki w boksie olimpijskim. Transmisja na żywo wyłącznie na BOKSER.ORG i na platformie TylkoSport.Net. Główną atrakcją wieczoru będzie starcie z udziałem Tomasza Mazura (6-1-1, 2 KO) i Andrieja Staliarczuka (11-26-5, 2 KO). Start transmisji o 16:45.

Walkę wieczoru zakontraktowano na osiem rund. Dla Mazura będzie to powrót na ring po punktowej porażce z Michałem Żeromińskim z marca tego roku. Z kolei Staliarczuk w ostatnim występie uległ jednogłośnie na punkty Michałowi Syrowatce.

Ciekawie będzie w dywizji półśredniej, gdzie niepokonany Ukrainiec Timur Kuzachmedow (2-0-1, 1 KO) skrzyżuje pięści z próbującym odbudować swoją pozycję Kamilem Młodzińskim (8-1-2, 5 KO). Wracający po pierwszej porażce w karierze Siergiej Werwejko (5-1, 3 KO) związał się z trenerem Krzysztofem Drzazgowskim i zdecydowanie wzmocnił się fizycznie. Blisko dwumetrowy pięściarz wagi ciężkiej wniósł na wagę 114.9 kg, a w niedzielę sprawdzi się z Łukaszem Zygmuntem (2-6).

W wadze średniej Daniel Pilc (1-1-1) podejmie Białorusina Siergieja Krapszylę (4-17-2, 3 KO). Ponadto, kibice zgromadzeni w hali przy ul. Pułaskiego 96 w Białymstoku zobaczą także w akcji silnego fizycznie Przemysława Gorgonia (3-1, 1 KO). Zawodnik z Jaworzna sprawił ostatnio sporo problemów Kamilowi Gardzielikowi, a dzisiaj podejmie Artsioma Hurbę (4-30-1, 3 KO).

Nie zabraknie także akcentów w boksie olimpijskim, a najciekawszym z nich będzie potyczka z udziałem czołowego superciężkiego Mateusza Figla (Hetman Białystok). Reprezentant Polski, który niedawno startował na Turnieju im. Feliksa Stamma, podejmie Władymira Katsuka z EKTO Boxing Production.

Bezpośrednia transmisja gali "Białystok Boxing Show" na BOKSER.ORG i platformie TylkoSport Net.Work Television.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KWAZIMODO
Data: 11-06-2017 16:06:27 
Gorgoń co dostał lamusa.Ciekawe jak Młodziński sie zaprezentuje. Pozostałe walki to poziom straszny.
 Autor komentarza: JAZZ76
Data: 11-06-2017 19:14:26 
Ldne kombinacje Gorgonia, ladne KO na Ukraincu;)Dobrze, ze Snara organizuje tego rodzaju gale. Pewnie,ze nie jest to boks najwyzszych lotów, ale przynajmniej chlopaki maja okazje gdzies poboksowac. Moze pojawi sie kiedys w jego grupie jakis obiecujacy chlopak, czego szczerze mu zycze.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.