Archiwum wiadomości z dnia: 2017-05-10

 GIBADŁO POSTAWIŁ TWARDE WARUNKI HOLENDROWI

Max van der PAS z lekkością i pięściarską gracją przeszedł przez XXXIV Międzynarodowy Turniej im. Feliksa Stamma, co mogło się podobać kibicom, ale finał miał bardzo ciężki. Wygrał dzięki ogromnemu doświadczeniu, zdobytym na światowych ringach. Reasumując, jeśli Stanisław Gibadło utrzyma i rozwinie swój charakter, to w przyszłości będzie postrachem najbardziej utytułowanych pięściarzy, nie tylko w Europie. Gratulacje za postawę. Zapraszamy do obejrzenia tego starcia.


RAFAŁ JACKIEWICZ O WALCE Z SZYMAŃSKIM

Rafał Jackiewicz (48-16-2, 22 KO) za dziesięć dni przetestuje kolejnego młodego chłopaka ze sporymi ambicjami sportowymi. I właśnie o walce z Patrykiem Szymańskim (17-0, 9 KO), ale również biografii Rafała, porozmawialiśmy z nim w jego domu. Zapraszamy.
DE LA HOYA: TO NORMALNA WALKA W WADZE ŚREDNIEJ

Oscar De La Hoya - promotor Saula Alvareza (49-1-1, 34 KO) i szef grupy Golden Boy Promotions, rozwiewa wątpliwości na temat walki swojego pupilka z Giennadijem Gołowkinem (37-0, 33 KO). Pojedynek Canelo z mistrzem świata wagi średniej federacji WBA,WBC i IBF odbędzie się 16 września, niemal na pewno w Las Vegas.MICHAŁ ŻEROMIŃSKI: MUSZĘ NARZUCIĆ SWÓJ STYL

- Narzucę swoje warunki gry. Krzysiek mimo dojrzałego wieku nadal jest niebezpiecznym pięściarzem, ale już nie tak szybkim jak kiedyś. I właśnie w tym aspekcie zamierzam szukać swojej przewagi - mówi Michał Żeromiński (12-2-1, 1 KO), który w sobotni wieczór podczas gali w Częstochowie skrzyżuje rękawice z Krzysztofem Szotem (20-21-2, 5 KO). Pojedynek został zakontraktowany na osiem rund.
FONFARA vs STEVENSON II: ALVAREZ ŚCISKA KCIUKI ZA POLAKA

Andrzej Fonfara (29-4, 17 KO) znów powalczy o tytuł mistrza świata wagi półciężkiej. "Polski Książę" już 3 czerwca stoczy rewanżowy pojedynek z Adonisem Stevensonem (28-1, 23 KO). Zwycięzca będzie zobligowany przez federację WBC do obowiązkowej obrony pasa z oficjalnym pretendentem, Eleiderem Alvarezem (22-0, 11 KO). Kolumbijczyk nie ukrywa, że będzie ściskał kciuki za naszego rodaka.