Archiwum wiadomości z dnia: 2017-05-01

 KLICZKO: ANTHONY MUSI PRACOWAĆ - JOSHUA: WITALIJ ODRADZI REWANŻ

- To nie tak, że sztucznie buduję napięcie na czyimś nazwisku. Ja naprawdę chciałbym teraz spotkać się z Furym - mówił w rozmowach z dziennikarzami po wielkim zwycięstwie nad Władimirem Kliczką (64-5, 53 KO) zunifikowany mistrz IBF/WBA wagi ciężkiej, Anthony Joshua (19-0, 19 KO). Teraz na celownik wziął sobie równie sławnego rodaka, Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO).

FOTORELACJA: MP JUNIORÓW 2017 NOWA DĘBA

Cały pięściarski świat, a także Polska, żyje jeszcze sobotnim starciem na szczycie - ogromne i pełne napięcia widowisko z dramaturgicznymi zwrotami akcji - zapewne nie raz powrócimy do tego cudownego pokazu na stadionie Wembley. Teraz powróćmy do tego co działo się w Nowej Dębie, małej i urokliwej miejscowości na południu Polski, gdzie młodzi zawodnicy walczyli o tytuł Mistrza Polski Juniorów za rok 2017.


WŁADIMIR KLICZKO: JEŚLI WRÓCĘ, TO TYLKO NA REWANŻ Z JOSHUĄ

- Nie będę podejmował teraz żadnych wiążących decyzji na temat swojej przyszłości. Dam sobie czas na przemyślenia i wyznaczę jakiś termin, w jakim podejmę ostateczną decyzję - mówi Władimir Kliczko (64-5, 53 KO), który co prawda przegrał dwie ostatnie walki, ale prawdopodobnie każdy z ekspertów na swojej liście najlepszych "ciężkich" świata wystawiłby go nadal na podium.
JEFF POWELL: JOSHUA TYLKO ZA LEWISEM

Jeff Powell - znany brytyjski dziennikarz sportowy, sporządził swoją listę wszech czasów sześciu największych i najwspanialszych zawodników wagi ciężkiej z Wielkiej Brytanii. I choć Anthony Joshua (19-0, 19 KO) ma jeszcze wiele lat przed sobą, już teraz Powell umieścił go na drugim miejscu.