Archiwum wiadomości z dnia: 2017-03-28

 


MP SENIORÓW 2017: WALKA WIERZBICKI vs LISEK (+91kg)

Paweł Wierzbicki (Boxing Sokółka) zdominował od jakiegoś czasu kategorię super ciężką w naszym kraju i broni tytułu Mistrza Polski Seniorów sprzed roku. W pierwszym występie na ringu w Człopie zastopował w pierwszej rundzie ambitnego i dopiero stawiającego pierwsze kroki w boksie Michała Liska (Sokół Piła).
JAMES TONEY WRACA NA RING

Były mistrz świata w trzech kategoriach wagowych James Toney (76-10-3, 46 KO) to jeden z tych pięściarzy, którzy mimo zaawansowanego wieku nie potrafią rozstać się z zawodowym ringiem. "Lights Out" kolejną walkę ma stoczyć 13 maja w stanie Michigan.
BARRERA Z NOWYM RYWALEM

Nie Felix Valera, a ostatecznie Paul Parker (8-1, 4 KO) będzie oponentem Sullivana Barrery (18-1, 13 KO) 15 kwietnia podczas gali w Mohegan Sun Casino w Uncasville. Obaj panowie sprawdzą się na dystansie 10 rund.


GŁOWACKI: TO MOŻE JESZCZE NIE BYĆ MOJE STO PROCENT

Sporo czasu minęło od ostatniej walki Krzysztofa Głowackiego (26-1, 16 KO). Były już mistrz świata federacji WBO kategorii junior ciężkiej powróci 22 kwietnia w Legionowie starciem z Vikapitą Meroro (28-6, 14 KO). Ale sam "Główka" przyznaje, że nie osiągnął jeszcze mistrzowskiej formy, a najlepsze dopiero przed nim.